Takmer pred rokom brunetka priznala, že s partnerom nemajú spoločnú spálňu. Ak vám ako prvé napadlo, že herečka Viki Ráková (40) prechádza s hudobníkom Róbertom Lakatosom (48) krízou, opak je pravda. Dôkazom toho, že dvojici to klape a dokonca sa vodia za ruky ako zaľúbenci, sú aj naše zábery.

O desiatej doma

Pred pár dňami sme dvojicu stretli poriadne nahodenú v centre hlavného mesta. Elegantne oblečení si kráčali ruka v ruke a pojedali akúsi maškrtu. „Je pravda, že sme boli na svadbe. Vydávala sa moja dobrá kamarátka, bolo tam príjemne a hostí mali málo. Neboli sme však nejako extra dlho do noci. S deťmi sme odišli asi o desiatej. Takže sme zagratulovali, posedeli a išli domov,“ prezradila Viki, ktorá chce s rodinou stráviť zvyšok leta na Slovensku a v aktuálnej situácii ju zahraničie vôbec neláka.

Rákovej partner je známy slovenský violista, v minulosti spolupracoval s radom popredných interpretov a hudobných telies a venuje sa aj komponovaniu scénickej a filmovej hudby. Aj vďaka nemu získala dlhoročná tvár sitcomu Susedia, na rozdiel od seriálovej postavy Ildikó, pevné rodinné zázemie. Róberta síce odsťahovala do hosťovskej izby, dôvodom však nebol žiaden konflikt, ale ich dvaja synovia, ktorých spoločne vychovávajú.

Viac FOTO v GALÉRII >>

Chcela by dievčatko

Starší Bendegúz (6) a mladší Benjamín (1,5) si totiž zvykli spať pri mame na manželskej posteli. Lebo starší sa chcel v noci objímať a toho druhého ešte v tom čase dojčila. Herečka priznala, že by si vedela predstaviť mať ešte aj tretie dieťa, napríklad dievčatko. Naopak, jej partner má z predchádzajúceho vzťahu dve deti, a preto sa na rozširovanie rodiny už necíti. Vraj majú teraz radostí aj starostí akurát dosť.