Do volieb ostávajú iba dva mesiace, politici tvrdo bojujú o percentá a zdá sa, že nemajú v hlave nič iné, iba ako získať voliča. Boris Kollár (54), vychýrený milovník žien, však ani v napätom predvolebnom období nesklamal. Po vstupe do politiky síce už tak okázalo nepredvádza svoje milenky, ale proti ženskej kráse stále nie je imúnny. V jeho spoločnosti sa objavuje nová brunetka, ktorú jeho okolie už definuje ako Borisovu priateľku. „Sú spolu dlho. Nie je to žiadne tajomstvo. Keď zazvoníte u Borisa doma, tak vám pravdepodobne otvorí Linda. Bývajú spolu,“ prezradil multioteckov kamarát so začudovaním, že tento fakt nám ešte nie je známy. Ako sme sa na vlastné oči presvedčili, mladá dievčina sa skutočne Kollárovmu domu nevyhýba. Navyše pomáha politikovi uspieť s jeho stranou vo voľbách.

Straníčka

Počas nedávnej predvolebnej debaty v TV JOJ, kam zavítal Boris Kollár s predsedom parlamentu Andrejom Dankom, prišli multiotecka do štúdia podporiť krásne mladé ženy. Všetky boli z tímu Sme rodina. Asistentky, pracovníčky tlačového oddelenia i členka kancelárie. Hlúčik ako z magazínu držal transparenty a pózoval pre fotografov. Nechýbala  ani mladá Linda Tribusová, a keď sa usmiala, odhalila medzierku medzi zubami. To bol znak, že ide v skutočnosti o tú istú ženu,
ktorú nám Kollárov známy ukázal na Instagrame so slovami: „Toto je jeho nová láska.“ Ibaže všedný večer, menej šminiek a menej póz spôsobili, že sa v dave žien pred televíziou takmer stratila. Zrazu sme videli Lindu v reálnom svetle. Po instagramovej modelke zostal len nezameniteľný úsmev.

Jeden tím

Borisa Kollára s Lindou Tribusovou pravdepodobne spojila práca. Tmavovláska pôsobí ako asistentka Kollárovho politického kolegu poslanca Petra Pčolinského. Podľa dostupných informácií dostáva mzdu stošesťdesiat eur. Jej kolegyňa Michaela Jurcová, s ktorou má z pracovného prostredia mnoho selfíčok, si u Pčolinského príde na lepšie peniaze. Mesačne zarobí vyše dvoch tisíc eur.

ASISTENTKA PETRA PČOLINSKÉHO Linda Tribušová pôsobí v Kollárovej strane. Do Auparku vyrazila na nákupy z multioteckovej luxusnej vily. Instagramové fotky mladej Lindy strana Sme rodina nepretržite lajkuje.
Zdroj: NORBERT SKALICAN

Ak je Linda skutočne nová partnerka známeho milovníka, je pravdepodobné, že zo svojho žalostne nízkeho platu nemusí mať depresie. Politik sa rád chváli, že o všetky jeho ženy je finančne postarané. Linda azda nebude výnimka a dopraje jej to, čo ostatným, ktoré mu porodili dokopy desať ratolestí.

S predošlými favoritkami mamičkami ju zatiaľ tehotenstvo nespája, iba záľuba v nakupovaní. Niekoľko dní pred Vianocami sa rozhodla v bratislavskom nákupnom centre s kamarátkou to so svojou výplatou roztočiť. Do obchodov bezstarostne vyrazili z Kollárovej luxusnej vily na Slavíne. No keď sme sa politika pýtali, či má po poslednej známosti, speváčke Barbore Balúchovej, ktorá mu porodila desiate dieťa, syna Alexandra Jána, opäť motýle v bruchu, odpovedal záporne: „Nemám žiadnu.“ Dodal, že to ani nie je vo výhľade. „Nie, nič sa nečrtá.“

Dlhé vlasy, veľké pery

Pred sviatkami boli vo vile na Slavíne dni otvorených dverí. Zatiaľ čo Linda mala v hlave nákupy, deň pred jej pochôdzkami centrom zavítala do vily iná brunetka. Politikova záhadná ženská návšteva zastavila so svojím automobilom pred jeho haciendou okolo šestnástej hodiny. Zaparkovala a čakala. Čas si krátila fajčením. Z okna nonšalantne vystrčila upravenú rúčku a z cigarety si niekoľkokrát odklepla. Netrvalo dlho a zo zákruty sa vyrútil Kollár na svojom terénnom džípe. Spoločne vošli strmou príjazdovou cestou. Tmavovláska zaparkovala pred hlavným vchodom a vošla do domu.