Asi neexistuje veľa žien, ktoré spojí rozchod s rovnakým partnerom. Zdá sa, že ex partnerky moderátora Vila Rozborila, Zuzana Ťapáková a Katarína Labancová, sú v tomto smere svetlou výnimkou.

Keď pred pár dňami počas prechádzky prírodou na seba narazili, išlo podľa všetkého o milé stretnutie. Aspoň to tak vyzerá podľa vyjadrenia Zuzany Ťapákovej na sociálnej sieti.

Májové stretnutia. Životné osudy sú nevyspytateľné. Tie sú aj o vzťahoch, ktoré nám vždy niečo zoberú a niečím nás obohatia. Toto je ten druhý prípad, keď Vám z ex-vzťahu ostane priateľstvo s úžasnými ženami, ktoré sa stanú členmi rodiny. Moje drahé Katky, Rozborilky, jedna tu doma a mladšia v Dánsku... Sú vždy naporúdzi, a je to vzájomné. Sú to ženské duše plné lásky,“ vyznala sa pod vysmiatou fotografiou zo spoločného stretnutia Zuzana Ťapáková. Vilo Rozboril, ktorý je od roku 2017 ženatý s uznávanou dermatologičkou Alexandrou, môže byť v tomto smere len spokojný.

 

Pozrite si v GALÉRII záber zo stretnutia ex partneriek Vila Rozborila, Zuzany a Kataríny. A čo súčasná manželka Alexandra? Ktorá sa k nemu najviac hodí?