Náhody zrejme neexistujú. Moderátorka Adela Banášová (37) sa dala s Viktorom Vinczem (26) dokopy vlani na svadbe svojho kamaráta Mateja Sajfu Cifru. Ani nie do roka sa vzali, no a na ich júnovej svadbe vznikol zrejme ďalší celebritný pár. Novomanželom tam vtedy prišla zanôtiť nevestina obľúbená speváčka a tiež kamarátka Sima Martausová (29). Aby romantiky nebolo málo, pesničkárka si porozumela aj so ženíchovým mladším bratom Tomášom. Obaja sa včera večer ukázali v spoločnosti, pózovali spolu a vôbec pôsobili ako nový snový pár.

Ako zohratá dvojica

V stredu večer uvádzal spisovateľ Jozef Banáš svoju talkšou Na kus reči, ktorá bola iná než obvykle. V bratislavskom kultúrnom dome spovedá raz mesačne osobnosti z rôznych sfér, no tentokrát si sadol do kresla pre hostí sám. Za moderátora si vybrala svojho zaťa, Adelinho manžela Viktora Vinczeho. Ten tvrdil, že túto zodpovednú úlohu prijal už pred pár mesiacmi, keď ešte netušil, aké to bude stresujúce.

Budú z Adely Banášovej a Simy Martausovej švagriné?
Budú z Adely Banášovej a Simy Martausovej švagriné?
Zdroj: MICHAL SMRCOK
Sima Martausová a Tomáš Vincze.
Sima Martausová a Tomáš Vincze.
Zdroj: MICHAL SMRCOK
Sima Martausová a Tomáš Vincze sa od seba nepohli.
Sima Martausová a Tomáš Vincze sa od seba nepohli.
Zdroj: MICHAL SMRCOK

Olej do ohňa priliala zrejme aj jeho kompletná rodina. Pred pódium sedela nielen manželka Adela a svokra Mária, ale dorazili aj príbuzní zo Šale. Moderátorovi rodičia, babka Helenka či brat Tomáš, ktorý nebol sám. Po celý čas mu bola nablízku speváčka Sima Martausová. A zatiaľ čo zvyšok rodiny odchádzal domov spolu, Tomáš aj Sima sa zdržali dlhšie a vyzerali ako zohratý pár. „S Tomášom sme kamaráti, ktorí si veľmi dobre rozumejú. Včera ma pozvala na talkšou aj moja kamarátka zo strediska kultúry, aj Adelina rodinka, aj Viktorova. Tak vlastne preto som tam bola," vysvetlila nám Sima na druhý deň. Ako to teda je, zistíme zrejme čoskoro.