Česká speváčka Lucie Vondráčková (43) je známa tým, že si súkromie prísne stráži. Nedávno však urobila výnimku a zo svojho osobného života prezradila viac. Aktuálne je totiž šťastná po boku mladého zápasníka MMA Zdeňka Polívku (24).

FOTO Vondráčkovej s mladým partnerom v GALÉRII

"Som veľmi opatrný typ ženy. Niektoré z nás sa zamilujú okamžite, osobne som skôr typ, čo rád pozoruje. Keď ma niekto pozve na rande, trvá mi dlho kým mu začnem veriť,“ priznala v programe českého Blesku s názvom Kápni božskou!

S mladým partnerom už dokonca žije pod jednou strechou. "Bývame spolu. Všetci sme v jednom dome a je nás naozaj veľmi veľa. Ja, deti, Zdeňek, pes, dve mačky a štyri vtáky. Sme jednoducho jedna veľká rodina,“ povedala Lucie. Otázky na svadbu vraj treba adresovať jej mladému partnerovi.

Vondráčková sa najnovšie vyjadrila aj k svojmu bývalému manželovi Tomášovi Plekancovi. "Bola som vždy väčší filozof ako praktik. Preto viem, že nemá zmysel plakať nad rozliatym mliekom. Jednoducho to nevyšlo, je to život a ideme ďalej,“ priznala speváčka.

"Každý príbeh má svoj koniec a už si každý z nás ide svojou cestou. A to je v poriadku. Nikto nikde nenapísal, že dva ľudia musia byť spolu po celý svoj život,“ dodala na záver.

FOTO s exmanželom v GALÉRII