Speváčka Lucie Vondráčková má početnú fanúšikovskú základňu, ktorú tvoria zväčša ženy, a tie jej, samozrejme, novú lásku veľmi priali. Lucie po ťažkom rozvode svoje súkromie nechcela medializovať, ale ako potvrdili zdroje z jej okolia, bezhlavo sa zamilovala tak, že sa s novým mužom po boku prestala skrývať, a bola len otázka času, kedy nový vzťah aj potvrdí.

Netrvalo dlho a Lucie na radosť svojich fanúšičiek napokon priznala vzťah so známym českým spevákom a moderátorom Petrom Vojnarom (45). Jej nový muž pred rokmi spieval v chlapčenskej skupine T-Boyz, momentálne sa živí ako moderátor, napríklad aj TopStar Magazínu, má štvorročného syna Sebastiana. S Luciou tvoria pár asi dva mesiace a zoznámiť sa mali pri spoločnej práci.

A nielen Lucie, ktorá zvykne byť na slovo skúpa o súkromných veciach, ale aj Petr vzťah potvrdili. „Môžem vám potvrdiť, že je to pravda. Sme s Luckou spolu. Netajíme to a ani sme to nikdy netajili," povedal eXtra.cz Petr Vojnar. A aby neboli pochybnosti, ešte dodal: "Nikto nikoho nikomu neprebral, nikto nikomu nezahýbal a je nám fajn."

Nový partner Lucie Vondráčkovej sa približne v čase, keď sa speváčka rozchádzala s Plekancom, aj sám rozchádzal s matkou svojho syna Sebastiána. Chlapček nemal vtedy ani dva roky. A potom mu skrachoval vzťah aj s ďalšou partnerkou Lenkou. Nový vzťah s Vondráčkovou rozhodne netají, ale ani sa ním nechce okato chváliť, vraj aby tým neranil bývalú partnerku Lenku. No ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne...

Lucie nemá šťastie v láske, aha, s ktorými mužmi už chodila!

Fanúšikovia Lucie Vondráčkovej, hoci speváčke by lásku priali, najmä keď jej exmanžel Tomáš Plekanec má už novú rodinu, ale z jej súčasného partnera vôbec nie sú nadšení. V komentároch jej napísali, že nie je pre ňu tou najlepšou voľbou, dokonca padlo aj slovo zlatokop, a niektorí zašli ešte ďalej. Prirovnali ich k dvojici Bartošová - Pomeje. A ich tragický koniec ešte máme v nedávnej pamäti. Nuž, nie sú to lichotivé slová, ale uvidíme, ako sa vzťah nového páru českého šoubiznisu vyvrbí...