Rozvádzajúca sa dvojica si vtedy celé mesiace posielala cez médiá štipľavé odkazy, ktoré nebrali konca. Lucie Vondráčková sa zrazu všetkým javila ako zlatokopka, ktorá chce svojho bývalého "zodrať z kože", Tomáš Plekanec zase vyzeral ako skupáň, ktorý nedopraje svojim deťom ani ich matke.

Napokon však na rady právnikov predsa len došlo k dohode medzi obidvomi stranami, a zdá sa, že všetko funguje tak, ako má.  Synov z ich manželstva majú v striedavej starostlivosti a prvým signálom, že Lucie Vondráčková sa so situáciou zmierila, bola gratulácia k narodeniu dcéry Plekanca a Šafářovej pred dvomi rokmi, v mene chlapcov, ale aj Vondráčkovej.

Ktorá Lucie sa vám páči viac, Vondráčková či Šafářová? FOTO

 

Onedlho možno bude Lucie Vondráčková blahoželať k narodeniu ďalšieho Plekancovho potomka so Šafářovou, keďže dvojica práve v tomto vianočnom čase oznámila svojim priaznivcom radostnú novinu. A hoci Lucie Vondráčková od istého času už súkromné veci na verejnosti nerieši, teraz sa po prvý raz vyjadrila k novému manželstvu svojho ex Plekanca. Tomáš na slová svojej exmanželky určite len tak nezabudne.