Hoci mal hokejista Tomáš Plekanec (40) s prvou manželkou, speváčkou Luciou Vondráčkovou (42) dvoch krásnych synov a ich manželstvo patrilo k tým stabilným, nevydržalo. Tomáš Plekanec počas trvania manželstva s Vondráčkovu pôsobil navonok až príliš uzavreto a rezervovane, dokonca aj Lucie si popri ňom dávala pozor na to, čo povie, či aké fotky zverejní na sociálnych sieťach.

Odkedy sa však Tomáš dal dokopy s bývalou tenistkou Luciou Šafářovou (35), je z neho celkom iný človek, čo dokumentujú aj mnohé fotografie. Zrazu sa zo zachmúreného odmeraného muža stal príjemný, usmievavý a vcelku spoločenský tvor, ktorý je oporou pre svoju druhú manželku a každú voľnú chvíľu venuje svojim štyrom deťom.

Tomáš sa nedávno  vystrúhal obrovskú poklonu svojej druhej manželke, keď na jej adresu povedal, že mu spadla do života rovno z neba. A že to dvojici klape, potvrdzujú aj slová Lucie Šafářovej. Manželia sa starajú nielen o svoje dve malé deti, dcéru Leontýnu (onedlho 3 roky) a syna Olivera (6 mesiacov), ale v striedavej starostlivosti majú aj Plekancových starších synov Matyáša a Adama.

 

Lucie Šafářová však svojho manžela chváli, je pre ňu naozaj oporou a pomáha jej s deťmi: „Človek kvôli Oliverkovi nespí, do toho akčná Leontýnka. Mám pocit, že idem nonstop. Musím povedať, že je skvelý. Zastane veľa, inak by som sa asi už zrútila," pochvaľuje si Lucie. To Lucie Vondráčková svojho času naznačovala, že je na chlapcov prevažne sama, keďže v tom čase sa Tomáš zrejme oveľa viac venoval hokeju a tréningom.

Z Tomáša Plekanca je dnes celkom iný človek! FOTO

Tomáš teraz napríklad nemá problém zabaviť deti, ak má Lucie Šafářová nejaké povinnosti, o čom svedčia aj viaceré milé fotografie. Tomáš má zo svojich potomkov radosť, teší sa, že spolu vychádzajú a verí, že táto jeho partička zostane stále rovnakou partičkou navždy, ako napísal k fotke so všetkými svojimi deťmi.