Tomáš Plekanec si užíva spoločné chvíle so svojou druhou rodinou, manželkou Luciou Šafářovou a takmer dvojročnou dcérou Leontýnou. Spolu tvoria dokonalý tým. Tomáš síce vymenil jednu Luciu za druhú, ale o synov Matyáša a Adama sa stará stále, s exmanželkou,  speváčkou Luciou Vondráčkoovu ich majú v striedavej starostlivosti. Zdá sa, že s bývalou tenistkou Luciou Šafářovou k sebe jednoducho pasujú lepšie. Nuž, ako im na sociálnej sieti napísal Tomášov fanúšik, Pleky je podľa neho super hokejista a našiel si perfektnú partnerku do života, každý má právo raz sa seknnúť v partnerskom živote...

V tomto predvianočnom čase by sme si za iných okolností všetci užívali vianočné trhy, žiaľ, pre pandémiu korony je všetko inak. V mestách však sú aspoň vianočné stromčeky, ktoré navodzujú atmosféru blížiacich sa vianočných sviatkov. A tak aj Pleky s rodinou si takto išli vychutnať atmosféru na Staromestské námestie v Prahe. Pozrite FOTO v GALÉRII, ako im to spolu pristalo.

Tá vyrástla! Aha, ako vyzerá Plekancova dcéra, na koho sa viac podobá?

 

Lucie Šafáŕová na sociálnej sieti zverejnila fotku ich rodinky ako zo žurnálu. Nová pani Plekancová po svadbe len tak žiari, a keďže zmenila spôsob líčenia, vyzerá naozaj pôvabne. A ich dcéra? Z malej Leontýny, ktorá oslávi už druhé narodeniny, nespustíte zrak, je z nej už „veľká slečna“, a tie jej oči.... Pozrite, na koho sa viac podobá!