Ich rodina je už kompletná! Lucie Šafářová sa na sociálnej sieti pochválila s novým (a zrejme aj posledným) prírastkom do ich pomerne početnej rodiny: „Malý braček už je s nami! Vitaj v tej našej športovej rodine, Oliverko! Sme veľmi šťastní, že ťa máme!“ napísala šťastná Šafářová k fotke malého syna a dcéry Leontýny. Zverejnila však zároveň aj druhú fotku, na ktorej je ich malý poklad a k nemu smerujú všetky ruky z ich rodiny, teda Šafářovej, Plekanca, ako aj jeho synov Matyáša a Adama z prvého manželstva s Luciou Vodnráčkovou a malej Leontýny.

Rovnakými fotkami sa na svojom účte na sociálnej sieti pochválil teraz už štvornásobný tato Tomáš Plekanec, len bol stručnejší: "Oliver - Vitaj v našej rodine." Zato šťastná dvojnásobná mamina si plen uvedomuje, čo ju teraz čaká. Nedávno pre portál super.cz povedala, že  „štyri deti stačia. Už nechcem byť nikdy tehotná,“ a teraz na sociálnej sieti pripísala, že teraz to bude jazda.

 

To je najmladší člen Plekancovej rodiny, malý Oliver, pozrite FOTO!

Lucie vie, o čom hovorí, pri štyroch deťoch to bude naozaj veselé. Pred pôrodom napísala, že ju fascinuje zrod nového života, ale... "Nikdy ma neprestane prekvapovať tá dokonalosť prírody.. ako celý ten život vzniká a kolobeh života ako takého. Od tej bodky na ultrazvuku po tú kúzelnú chvíľu, kedy povie prvýkrát "mami mám ťa rada". Niekedy je to radosť, niekedy sakra ťažké..." Našťastie má oporu vo svojom manželovi, ktorému venovala krásne vyznanie.