Na pohľad idylické manželstvo speváčky Lucie Vondráčkovej  (41) a hokejistu Tomáša Plekanca (38) "neprežilo" onen povestný kritický siedmy rok a dvojica sa dohodla, že ide od seba. Hoci pôvodne plánovali pokojný rozvod, napokon z toho bola poriadna rozvodová búrka a ich trenice o majetok a starostlivosť o deti zamestnávali verejnosť vari aj vyše roka.

Napokon to dopadlo tak, že Tomáš vysúdil synov do striedavej starostlivosti a ohľadom finančného vyrovnania medzi manželmi sa vie iba to, že hokejista predsa len dal prepísať ich luxusný byt na Kavčích Horách na svoju exmanželku. Vondráčková ho takmer obratom predala a pre seba a synov kúpila rovno dva domy so záhradou neďaleko školy, ktorú chlapci navštevujú.

Tomáš Plekanec ešte pred rozvodom so speváčkou Luciou Vondráčkovou začal nový vzťah s bývalou tenistkou Luciou Šafářovou (34) a vzali to pekne zhurta. Už vyše roka sa spolu tešia z dcéry Leontýny. Dvojica si zjavne celkom dobre rozumie, ako bývalí vrcholoví športovci  asi majú toho viac spoločného. Teraz sa rozhodli posunúť svoj vzťah na ďalší level, po zásnubách plánujú aj svadbu, lenže...

 

Plekanec odhalil niečo, čo Vondráčkovú zabolí, veď pozrite!

Nielen pre Luciu Vondráčkovú bol koniec vzťahu a následný rozvod s Plekancom nepríjemnou záležitosťou. Hokejista si teraz pri zmienke o novej svadbe neodpustil rýpnutie do svojej bývalky Vondráčkovej, a nebolo to nič príjemné, veď pozrite v GALÉRII. Tie slová Luciu pichnú pri srdci.