Hoci to, že chystajú svadbu,  prominentná dvojica zatĺkala, ako sa len dalo, napokon vyplávalo na povrch, že Tomáš Plekanec s Luciou Šafářovou pripravovali svoj veľký deň vyše roka. Plány im narušila pandémia korony, a tak termín svadby kvôli opatreniam museli niekoľkokrát preložiť. Napokon sa predsa len dočkali.

Svadba sa konala uprostred týždňa a na covidové pomery bola aj dosť veľká, pozvaných bolo asi sto hostí, príbuzní a kamaráti tak hokejistu Plekanca, ako aj tenistky Šafářovej. A napriek tomu, že pred svadbou Lucie Šafářová žartom vyhlásila, že ak raz budú mať s Tomášom nejakú svadbu, honosná asi príliš nebude, lebo ho draho vyšiel rozvod s Vondráčkovou, napokon si svadbu ako celok všetci pochvaľovali.

Tomáš Plekanec za sebou už jednu svadbu má, so speváčkou Luciou Vondráčkovou, a tak sa núkalo porovnať obidve. A aspoň čo sa outfitov nevesty a ženícha týka, vyladili sa skvelo. Nevesta vyzerala ako éterická víla, ženích Plekanec tiež vyzeral oveľa lepšie, ako na jeho prvej svadbe, veď porovnajte si fotografie z obidvoch v GALÉRII.

Pozrite, ako sa zmenili synovia Vondráčkovej a Plekanca >>>

Pre zamilovanú dvojicu v tento ich veľký deň však bolo najdôležitejšie to, že ho mohli prežiť so svojimi najbližšími, teda s rodinou a najmä s ich deťmi. Párik má spolu poldruharočnú dcéru Leontýnu, ktorá bola na svadbe ako taká malá princezná. A, samozrejme, nechýbali ani synovia z Pleknacovho prvého manželstva s Luciou Vondráčkovou. Pozrite, akí fešáci z nich už vyrástli.