Agátina mama Veronika Žilková pred časom vyslovila zbožné želanie týkajúce sa partnera jej dcéry. Herečka má totiž jasnú predstavu, kto by bol pre jej dcéru ideálnym partnerom. Veronika Žilková by pre Agátu chcela nejakého mladého lekára s oceľovou päsťou, ktorý by ju skrotil.

Keď sa Agáta rozišla so svojím ostatným partnerom, podnikateľom Jiřím Hellerom, chvíľu to vyzeralo, že je zase sama. Agáta sa dokonca tvárila, že jej vyhovuje to, že je momentálne sama, ale... Z dobre informovaných zdrojov prenikla informácia, že to už nie je pravda. Agáta už nemá byť sama, a jej mama si skutočne môže spokojne šúchať ručičky. Jej želanie sa totiž splnilo.

Neskrotná Agáta totiž mala naozaj zbaliť mladého lekára, fešného chirurga Andreja N. Podľa českého portálu extra.cz vyštudoval Univerzitu Komenského v Bratislave a následne aj Univerzitu Karlovu v Prahe, kde v roku 2015 dokončil odbor chirurgia. Prax počas školy zbieral na chirurgických klinikách v Národnom onkologickom inštitúte v Bratislave a v pražskom Motole.

Agáta konečne ukázala svoju novú lásku, to je ON, fešný chirurg! FOTO

Budúci "nádejný zať" Veroniky Žilkovej v súčasnosti už osem rokov pracuje na chirurgii v Ústrednej vojenskej nemocnici v pražských Střešoviciach. Zároveň osem mesiacov pôsobí ako lekár vo Fakultnej nemocnici Kráľovské Vinohrady. Nuž, partia pre Agátu je to viac než dobrá, len kto vie, či im to vydrží. Je o už siedmy Agátin parter od jej rozchodu s Jakubom Prachařom, ale kto vie, možno jej tá sedmička konečne prinesie šťastie...