Majú za sebou na slovenské pomery netypický rozchod. Po krachu manželstva sa vyjadrovali o sebe úctivo, neprali špinavú bielizeň na verejnosti a robili všetko pre to, aby ich syn Joshua (8) netrpel. Navonok sa zdalo, že bývalý moderátor Jozef Jopo Poláček (47) a jeho kubánska manželka Glenda (30) sa nikdy ani nepohádali.

Zo svojho trápenia sa temperamentná Kubánka vyspovedala až teraz. Urobila tak v španielčine, ktorej bežný Slovák nerozumie. Na svojom novom youtubovom kanáli prehovorila o citlivom období, keď to medzi ňou a Jopom začalo škrípať. Podľa toho, čo hovorí, prvú krízu prekonali už v roku 2012 - v tom čase si totiž dala zväčšiť poprsie.

Začiatkom júla však Glenda si opäť ľahla na stôl plastickému chirurgovi. „Toto nenapraví manželstvo ani nespôsobí, že sa budete cítiť lepšie," priznala hudobníčka svojím priaznivcom a ukázala im aj silikóny, ktoré jej lekári vybrali z tela.

 

FOTO implantátov, ktoré Glende niekoľko rokov zväčšovali dekolt, TU

VIAC o tom, čo povedala o manželovi Jopovi a pozadí ich rozchodu, sa dozviete v aktuálnom vydaní PLUS7DNÍ, ktoré je už v predaji.

plus 7 dni 31/2020
Zdroj: nmh