Dvojica sa spoznala v roku 2020 pri nakrúcaní trileru Midnight in Switchgras v Portoriku a zahorela láskou. Divoký hudobník bol vtedy zadaný s influencerkou Sommer Ray. Sexi herečka bola a aj stále je vydatá za herca Briana Austina Greena, ktorý sa preslávil rolou Davida v seriáli Beverly Hills 90210. Manželia majú spolu troch synov.

Hoci Megan požiadala v roku 2020 o rozvod, aj kvôli chybám v dokumentoch ešte dotiahnutý nebol a ona je oficálne stále Greenovou manželkou. To jej však nebráni, aby si s raperom, ktorého občianske meno znie Colson Baker, naplno užívali svoju lásku. Vzťah oficiálne potvrdili v júni 2020 a odvtedy sú v zámorí jedným z najsledovanejších párov šoubiznisu. V rozhovoroch neraz zabŕdajú do spirituálnych tém a tvrdia, že sú osudovo prepojení.

A teraz Machine Gun Kelly, ktorý nikdy nebol ženatý, no má dcéru, pred svojou vyvolenou pokľakol. Stalo sa tak 11. januára, Megan vzal symbolicky do Portorika. ,,Zobral som ju pod rovnaké stromy, pod ktorými sme sa zamilovali, aby som sa jej spýtal, či si ma vezme,“ napísal na Instagrame Machine Gun Kelly. Zásnuby opísala aj Megan a odhalila, že ich ukončili krvavým rituálom.

 

,,Po roku a pol, čo sme spolu prešli peklom a zároveň sa nasmiali viac, ako som si myslela, že je možné, sa ma opýtal, či si ho vezmem. A rovnako ako v každom živote pred týmto a rovnako ako v každom živote, ktorý bude nasledovať, som povedala áno. A potom každý z nás vypil krv toho druhého.“ Portál TMZ v tejto súvislosti pripomenul, že raper sa v minulosti pochválil náhrdelníkom, v ktorom bola kvapka krvi jeho milovanej Megan.

FOTKY zamilovaného páru a snubného prsteňa nájdete v GALÉRII.

Hviezda filmov o Transformeroch teraz nosí poriadne netradičný snubný prsteň.  Ako prezradil klenotník Stephen Webster pre spomínaný portál, Machine Gun Kelly za ním prišiel s požiadavkou na jeho vytvorenie už pred troma mesiacmi. Raper mal presnú predstavu. ,,Viem, že tradícia je mať jeden prsteň. Ale s pánom Websterom sme ho nadizajnovali tak, aby vlastne boli dva: smaragd (jej rodný kameň) a diamant (môj rodný kameň) zasadené do dvoch magnetických obrúčok v tvare tŕňov, ktoré sú k sebe priťahované ako dve polovice jednej duše. Vytvárajú srdce, ktoré predstavuje našu lásku,“ vysvetlil umelec romantický zámer.

Zdroj videa zo zásnub: Instagram/machinegunkelly