Seriózne spravodajské vody rozvírila, keď pred vyše rokom nastúpila do žlto-modrej televízie. Medzi uponáh­ľanými reportérkami z terénu pôsobila Silvia Juříková (27) ako zjav. Zo štandardu sa vymykala predovšetkým nápadným mejkapom a outfitmi. Mnohí sa pýtali, či si do Televíznych novín odskočila z relácie, ktorá sa vysiela skôr v nočných hodinách. Podľa najnovších informácií sa jej spravodajská púť blíži ku koncu.

Nie z vlastnej vôle

Chodbami televízie sa šíri správa, že Silvia odchádza zo sledovanej relácie viac-menej nedobrovoľne. O skutočných dôvodoch sa nikto neodvažuje nahlas špekulovať, podľa niektorých názorov nebola príliš vyťažená. Tajomná zostala aj sama reportérka. „K tomu by som sa zatiaľ nevyjadrovala, lebo ešte to nie je jasné,“ zahmlievala dôvody odchodu minulý týždeň. Neospevovala ani výzvy, ktoré ju čakajú a o ktorých celebrity, a nielen ony, po vyhadzove rady rozprávajú. My usudzujeme, že v hre môže byť kompromisné riešenie a zmena televíznej pozície. V šoubiznise by napokon Silvia mala vedieť chodiť. Veď vyrastala v muzikantskej rodine obklopená veľkými menami.

Celebrita: Zbalila podnikateľa Ronalda Tahotného, ktorého predstavila na Prešporskom bále.
Celebrita: Zbalila podnikateľa Ronalda Tahotného, ktorého predstavila na Prešporskom bále.
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY

Juříkovej otec Sväťo zakladal kapelu Banket, v ktorej začínal s Richardom Müllerom. Aj keď jeho dcéra má hudobný talent, vydala sa iným smerom. V minulosti pracovala v lokálnej televízii a nakrútila niekoľko krátkych videí s youtubermi. Takže od momentu, ako sa ukázala v Televíznych novinách, začalo sa o nej písať v súvislosti s excesmi z minulosti. V klipe rapera Ega a Tomiho Popoviča s názvom Každý deň sa bozkávala s mužom i so ženou. Neskôr sme sa dozvedeli, že zbalila podnikateľa Ronalda Tahotného alebo že býva v domčeku na okraji lesa. Málokomu sa vybaví, akej oblasti sa v spravodajstve doteraz venovala.