Rozprávke je koniec. Naša najznámejšia top­modelka Adriana Sklenaříková (51) po ôsmich rokoch manželstva opúšťa marocko-francúzskeho milionára Arama Ohaniana (68). Dvojica svoj rozchod oznámila naraz na sociálnych sieťach. Stalo sa tak po Druhom sviatku vianočnom napriek tomu, že ešte deň predtým sa blondína chválila rodinnou idylkou s Mikulášom či krásne vyzdobeným stromčekom priamo v luxusnom paláci v marrákešskej púšti. Marocké sídlo sa stalo jej útočiskom a s Aramom a ich dcérou Ninkou tam žili spoločne prevažnú časť roka.

Začala  pracovať a...


Sklenaříková pochádzajúca z Brezna našla druhý domov vo Francúzsku a tretí v Monaku, ale keď porodila dcéru Ninu, s manželom Aramom sa natrvalo presťahovali do Maroka v severnej Afrike. V exotickom Marrákeši si od základov vybudovali prepychový orientálny palác a nazvali ho Ronsard - podľa francúzskeho básnika, ktorý písal najmä o láske. Za bránami sídla zasadili ruže rovnakého mena. Adriana a Aram ich sem priviezli z Európy, chceli totiž vybudovať hotel ako z rozprávky. Za jednu noc dnes pýtajú od 450 do tisíc eur.
Na začiatku koronakrízy 2020 Ohanianovci rezort za­vreli a Adriana si tam podľa slov svojho manažéra Mira Šimoniča „nažívala ako kráľovná na dvoch hektároch iba so služobníctvom“, kde mala sama pre seba k dispozícii fitnescentrum, spa či nádherný park s jazierkom. Podľa okolia vtedy žila len pre rodinu a ani keď sa uvoľnili opatrenia, nemala potrebu vracať sa do práce či do spoločnosti. Topmodelka začala znova lietať do Paríža, kde nakrúcala seriál, v ktorom je hlavnou hviezdou, točila dve reklamy, mala i množstvo fotenia.

Vo francúzskej metropole si Adriana Sklenaříková zadovážila ešte s exmanželom Christianom Karembeuom luxusný rozľahlý byt. Nachádza sa v jednej z najdrahších parížskych ulíc Avenue Foche, neďaleko známej Champs-Élysées, ale pri návšteve mesta svetiel a lásky prebýva topmodelka v prepychovom päťhviezdičkovom hoteli. „Adriana má stále byt v Paríži, ktorý si kúpili s Christianom, ale prenajíma ho, lebo tam trvalo už nežije,“ dozvedeli sme sa od zdroja v jej okolí. Trvalý pobyt má podľa neho písaný na Azúrovom pobreží. V Monte Carle vlastní topmodelka rozsiahly byt, kam sa s rodinou vracala najmä v lete. Či sa tam presídli natrvalo, ukáže až čas.

FOTO V GALÉRII