Každý, kto si prešiel rozchodom a následným rozvodom, asi potvrdí, že to s človekom zamáva. A každý sa s touto životnou zmenou vysporadúva  po svojom. Tak to bolo aj v prípade Agáty Hanychovej a Jakuba Prachařa.

Agáta sa najprv išla vyplakať k svojej mame do Izraela, a neskôr sa vrhla do nových vzťahov. Hoci pri každom novom vzťahu tvrdila, že stretla muža, ktorému sa žiadny z jej doterajších nevyrovná, napokon ani s jedným partnerom jej to nevydržalo dlhšie ako tri mesiace. Až to začalo vyzerať, že partnerov strieda rovnako často, ako sa striedajú ročné obdobia.

Jakub bol v tomto smere striedmejší a celkovo išiel viac do seba. Po rozchode sa síce aj on dal dokopy s modelkou Denisou Dvořákovou, ale po pár mesiacoch im vzťah skrachoval a Jakub sa dokonca vrátil domov k svojej mame. A rozhodol sa pre zásadnú zmenu životného štýlu, chce žiť zdravšie, aby tu bol pre svoju dcéru Miu čo najdlhšie.

S touto kráskou už Prachař plánuje svadbu, pozrite!

 

Jakub pomerne dosť schudol, vďaka tomu aj omladol. Napriek tomu to vyzeralo, že "ostane na ocot". A zrazu sa Jakub "rozšupol", verejne sa vyznal z obdivu k jednej známej žene, keď jej povedal, že je nielen krásna, ale aj nechutne inteligentná, a až sa raz vezmú, nechá si po sobáši dokonca aj jej priezvisko. Už si vybrali aj miesto konania svadby, len ten termín ešte musia doladiť... A budete veľmi prekvapení, ktorá krásna a inteligentná žena to Jakubovi padla do oka...