Artur Štaidl (25) sa síce narodil slávnym rodičom, ale v živote si toho musel veľa preskákať, a to už v tomto mladom veku. Nielenže od detstva musel čeliť turbulentnému vzťahu svojich rodičov, neskôr prišlo ešte niečo horšie. Musel sa vyrovnať s tragickou smrťou svojej mamy Ivety Bartošovej (†48), a tento rok v januári prišiel aj o svojho otca Ladislava Štaidla (†75).

Jeho bývalá pestúnka Golda o ňom kedysi povedala, že už v detstve bol taký "malý dospelý". Jeho otec Ladislav krátko pred svojou smrťou vyjadril obavu o svojho najmladšieho syna, aj želanie zároveň. Prial si, aby Artur stretol slušné dievča, ktoré mu nezlomí srdce, a s ktorým si založí rodinu.

A teraz sa zdá, že prianie Arturovho nebohého otca sa možno splní. Artur Štaidl sa totiž v ostatnom čase ukazuje na verejnosti s krásnou brunetkou po boku. Po prvý raz s ňou prišiel na premiéru dokumentárneho filmu o Karlovi Gottovi. A nedávno spolu s ňou zavítal na obnovenú premiéru muzikálu Fantóm opery.

 

Aha, akú sympatickú kočku zbalil Artur Štaidl! FOTO

Mladý Artur sa po boku svojej priateľky spokojne usmieval a celý žiaril. Snáď sa osudom ťažko skúšanému chlapcovi, či už skôr mladému mužovi, konečne blýska na lepšie časy. Možno sa mu v budúcnosti podarí založiť rodinu, v ktorej bude viac šťastia a lásky, ako v tej s jeho rodičmi.