Predtým bola športovkyňa, teraz je z nej mamina na plný úväzok, no aj tak popri tom toho stíha ešte stále dosť. Lucie Šafářová sa pri dvoch malých deťoch má čo obracať. Syn Oliver je ešte maličký, ten sa bez mamy nezaobíde a dcéra Leontýnka je zase natoľko aktívna, že Lucie má čo robiť, aby ju ustrážila.

Napriek všetkej tej zaneprázdnenosti sa Šafářová stíha venovať aj športu, hoci len v tej podobe, že cvičí, aby si udržala kondíciu a figúru. Šport v rodine jednoducho patrí k životnému štýlu, ku ktorému mienia s Tomášoém Plekancom viesť aj svoje deti. A keďže je Lucie nielen šikovná, ale aj dobre vyzerá, často sa objavuje v spoločnosti, takže zo športovkyne sa pomaly, ale isto stáva celebrita.

Pôsobí však sympaticky, Plekanec pri nej pookrial, už nie je taký mrzút, ako kedysi. A Lucie je nielen jeho partnerkou, ale aj v dobrom zmysle slova pôvabnou ozdobou. Šafářová už dlhšie obdivuje módnu tvorbu českej návrhárky Blanky Matragi, ktorá je známa svojimi šatami s prírodnými motívmi aj farbami. Blanka bývalú tenistku obliekla do tmavozelených šiat pripomínajúcich veľký smaragd.

Aha, ako sa ukázala Plekancova manželka Šafářová! FOTO

V šatách od Blanky Matragi Šafářovej vynikli nielen jej veľké modré oči, ale aj plavé vlasy, ktoré celkový dojem ešte viac zjemnili, a manželka hokejistu Tomáša Plekanca (40) skutočne vyzerala ako víla. „Milujeme smaragd. Nabíja pozitívnou energiou,“ okomentovala spoločnú fotografiu Blanka Matragi. Vďaka strihu šiat vynikla aj štíhla postava Šafářovej, na ktorej aj po dvoch deťoch neustále maká. Bude z Lucie napokon ešte aj modelka? Pozrite FOTO v GALÉRII.