Pred piatimi rokmi sa chválila kade tade dokonalou figúrou. Ukazovala podväzky, fotila sa v kúpeľni zabalená len do uteráku a promenádovala sa v obtiahnutých, červených šatách, v ktorých vyznela jej postava skvostne.

Avšak ak človek raz zhreší a poslúchne toho naľavo s „rožkami“ namiesto toho napravo so „svätožiarou“, boj je márny. Túžba po koláčiku či nezdravom jedle vás celého opantá a vy ste zas tam, kde predtým. Najmä ak sedíte doma nazadku takmer celý deň, ako to je teraz počas pandémie.

O tom vie svoje aj jedna z najlepších českých herečiek Eva Holubová (61). Pred piatimi rokmi dokopy schudla viac ako tridsať kíl a musí sa jej uznať, že vyzerala perfektne. Herečka sa údajne vtedy dala na diétu, ktorú jej urobili na mieru na základe jej krvnej skupiny. Karanténa ju však zrejme vrátila do starých koľají a krkovičke, škvarkám a údenému kolenu opäť nevie odolať.

Cez víkend na sociálnu sieť zavesila Holubová fotku v plavkách. „Ide to, čo by nie. Včera sme sa kúpali, ale trošku smrad za rybacinou. Nepozná niekto čistejšie miesto na kúpanie v Prahe? Inak, musím začať behať a schudnúť! Vyzerám ako bedňa, kysňa a nezakryjem to už,“ napísala vtipne herečka k fotke. Nehovorí sa však, že tuk vypĺňa vrásky, zjemňuje pleť a tak človek vyzerá mladšie? Posúďte sami.

FOTO českej herečky Evy Holubovej v plavkách nájdete v GALÉRII >>