Nuž, stane sa, že dve ženy spojí jeden muž. Z bývalých lások moderátora Vila Rozborila (52) sa však stali spriaznené duše. Začiatkom týždňa na seba narazili a miesto štipľavých poznámok sa zahŕňali komplimentmi. „Prvý apríl, super náhodné stretnutie s krásnou a šarmantnou Zuzanou,“napísala Rozborilova exmanželka Katarína (54) k fotografii, ktorú hneď zverejnila a nájdete ju aj v našej galérii. Pózuje na nej s bývalou priateľkou moderátora Zuzanou Ťapákovou (57). Ak by sme mali preháňať, tie dve vyzerajú veselšie než obvykle Vilo, keď v televízii zachraňuje celý svet.

So Zuzanou Ťapákovou chodil moderátor niekoľko rokov, no v roku 2013 prišiel nečakaný rozchod. Málo chýbalo, aby títo dvaja skončili ako manželia. Na otázku, či ju niekedy požiadal o ruku, nám svojho bývalá riaditeľka Markízy odpovedala: "Vackrát, niekoľkokrát aj cez Facebook. Hovorila som, že na to, aby sme spolu pekne žili, nepotrebujeme papier. Ale Viliam má rád obrady. Aj svoju prvú manželku si bral dvakrát. Mimochodom, mám ju veľmi rada a dobre spolu vychádzame."

Dnes je Vilo Rozboril šťastný po boku estetickej lekárky Sandry Novotnej, ktorú si vzal v roku 2017 za manželku. Len tak mimochodom, aj ona s bývalými svojho aktuálneho partnera vychádza dobre.