Zdena vždy mala jasno v tom, čo v živote chce a čo nechce. Keď sa po druhý raz vydala za režiséra Stanislava Párnického, s ktorým má svoju jedinú dcéru Simonu, nadobudla pocit, že pri ňom akosi rýchlo starne, a tak sa porozhliadla inde. Bola v podstate jedna z prvých v šoubiznise, ktorá otočila tradičné garde zrelší muž - mladšia partnerka na nové - dáma v najlepších rokoch - mladší muž... Neskôr pribudli ďalšie takéto dvojice, ktoré majú fungujúce vzťahy, napríklad Kristína Turjanová s manželom Martinom Vaculíkom, Zora Czoborová s manželom Petrom či Mirka Partlová s manželom.

Studenková kedysi pred rokmi povedala, že ľutuje iba jedinú vec, a to že nemá viac takých vydarených detí, ako je jej dcéra Simona, lebo im s Braňom spoločné dieťa kvôli vekovému rozdielu nebolo dopriate. Vzťah s mladším partnerom však určite nie je tým, čo by v živote ľutovala. Napokon, veď pozrite! Tomu sa povie držať spolu krok. Braňo dozrel, Zdena omladla, a tak spolu už roky tvoria ukážkový pár, hoci v minulosti mali jednu krátku prestávku, keď sa rozhodovali, čo ďalej.

Pozrite, ako vyzerali Zdena a Braňo na začiatku vzťahu >>>

Herečka už pred pár rokmi prezradila, ako sa dala s Braňom dokopy. Podľa nej to bola láska na prvý pohľad, aspoň z jej strany určite. Keď Braňa po prvý raz zbadala, hneď si pomyslela, že toho chce. Nuž nečudo, pozrite, ako vtedy Braňo vyzeral. Za roky od začiatku ich vzťahu sa pochopiteľne zmenil, tmavé vlasy mu zošediveli, čím pôsobí zrelšie a vekový rozdiel medzi ním a Zdenou nie je vidieť, hoci ani vtedy pred rokmi ten rozdiel nejako netrčal. A keď si pozriete v GALÉRII fotky mladého Braňa úplne na začiatku ich vzťahu, nebudete sa čudovať, že mu Zdena neodolala, ale ani on jej...