Hana Gregorová (69) je v poslednom období ako vymenená. Svoju povestnú energiu nestratila, no s mladým partnerom sa akosi neukazuje v spoločnosti a keď aj privolí na rozhovor, na otázky o ňom zo zásady neodpovedá. Až sa u našich západných susedov začalo uvažovať, či s Ondřejom Koptíkom, ktorý je o tridsať rokov mladší, stále tvoria pár. Týždenník PLUS 7 DNÍ zistil, že kým herečka v Bratislave nakrúca jojkársky seriál, jej mladík sa venuje prekvapivej kariére v maďarskej Rajke. A takto to dopadne, keď sa večer obaja stretnú.

FOTO, ako Ondřej obsluhuje vlastnú partnerku Hanu Gregorovú, nájdete TU >>

Neodišli spoločne

Čím záhadnejšia je, tým sa o nej viac hovorí. „Nie je to pravda, to je všetko,“ musela Gregorová pred časom reagovať pre český Showtime, či sa s dlhoročným partnerom nerozišla. „Ja sa nepotrebujem ukazovať a ani to nechcem. A keď o mne niečo napíšu, čo mám robiť? Som vo svojej sedemdesiatke asi atraktívna, že o mne tak píšu,“ vysvetľovala trpezlivo.

A naozaj, Koptíka pravidelne vídať v Gregorovej dome v Rajke a v maďarskej dedine si po pandémii našiel aj nové uplatnenie. Kým v začiatkoch vzťahu sa sám pasoval do roly zlatokopa, teraz robí všetko pre to, aby sa provokatívnej nálepky zbavil. A nerozpráva o tom, radšej prešiel k skutkom. Náš fotoreportér ho zastihol zarezávať za barom maďarského hotela. A ako sme sa osobne presvedčili, medzi jeho klientky sa začiatkom týždňa zaradila aj prominentná partnerka.

FOTO, ako Ondřej obsluhuje vlastnú partnerku Hanu Gregorovú, nájdete TU >>


Hana Gregorová navštívila reštauráciu, kde si na terase prisadla k väčšej partii. Koptík miesto toho, aby sa bavil s priateľmi, ich počas celého večera osobne obsluhoval. Nosil im jedlo i nápoje. Po večeri si to namieril k východu, aby Hanu džentlemansky odprevadil k autu, a vrátil sa k výčapu. Predpokladáme, že slávna herečka na neho čakala v dome, ktorý v maďarskej obci už niekoľko rokov vlastní.

Viac o tom, ako sa Ondřej Koptík pretĺka v Rajke, TU >>>