Časy keď bola Dáda Patrasová (66) milovaná, uznávaná a obdivovaná ikona sú už dávno minulosťou. Pohľad na herečku, ktorá roky patrila k tým najtalentovanejším a najkrajším dámam v českom šoubiznise je dnes skôr smutný...Rodina, priatelia, ale aj fanúšikovia sa obávajú najhoršieho.

Čítajte viac

FOTO opuchnutej Patrasovej v GALÉRII
Potom ako opuchnutá, zničená a so zlou artikuláciou vystúpila v rannom vysielaní TV NOVA majú ľudia okolo Patrasovej o známu umelkyňu strach. Ideálnych riešením by podľa mnohých mohlo byť liečenie. Na to však Dáda už roky pristúpiť nechce.

Čítajte viac

"Ona je úplne nesebestačná. Už občas nevie, či je deň, alebo noc. Je najvyšší čas sa liečiť. Nehovorí, len pozerá. Dáda je teraz dva dni triezva, tak dáva novinárom informácie. Vydrží nepiť len krátko, potom zase do toho spadne. To už ja nevydržím a nechám ju odviezť na liečenie,“ strachoval sa o manželku Felix Slováček na konci minulého roka.

Čítajte viac

"Ona dobrovoľne na liečenie nikdy nepôjde, pretože si nič neuvedomuje. Nemyslím si, že niekomu z rodiny sa ju podarí prehovoriť. To by išlo len silou. Nedôjde to ani k žiadnemu pokusu, rodina vie, že by podpísala reverz a odišla,“ prezradil zdroj z blízkosti rodiny Patrasovej na webe Prima Ženy.

FOTO zničenej Patrasovej v GALÉRII