V kuloároch slovenského divadelníctva bol vzťah Milana Lasicu (†81) a herečkz Zuzanou Fialovou (47) považovaný dlho ya záhadný. Hoci takmer všetci v brandži divadelnému principálovi vykali, podstatne mladšia Zuzana mala privilégium staršiemu kolegovi tykať. Objavovali sa bok po boku na javisku, boli dobrí známi, trávili spolu veľa času v súkromí a, samozrejme, svoju náklonnosť k sebe neskrývali ani na verejnosti. Na javisku sa v hre Iluzionisti dokonca vášnivo pobozkali. 

Nechal si nás medzi...

Nie je tajomstvom, že Zuzana Fialová a jej starší kolega Milan Lasica mali viac než len bežný kolegiálny vzťah. Možno práve preto jeho priateľstvo s mladšou herečkou rozpútalo kedysi v brandži zákulisné reči. Aká je však pravda o údajnej láske prominentných hercov, vedeli len oni, no a práve Zuzana Fialová sa nehanbila prezradiť to, čo skutočne medzi ňou a hereckým idolom bolo.

„Áno, mám vzťah s Milanom Lasicom a som tým mimoriadne poctená. Má ma veľmi rád, je to môj priateľ, sme kamaráti. Celá ich rodina mi je veľmi blízka, obidve sestry Vášáryové patria medzi moje najväčšie vzory. Chodím k nim občas na návštevu a majú ma ako za dcéru. Pomáhajú mi v profesijnom živote. Ale, preboha, aby som s Milanom niečo mala, na to by som si v živote nedovolila ani len pomyslieť! Viete, Milan mi raz povedal, že som vynikajúca herečka a partnerka na javisku a že sa nestretáva často s tým, aby žena mala takýto humor a vedela tak improvizovať na javisku ako ja. A potom sme si potykali,“ uviedla v minulosti pre PLUS  7 DNÍ reči na pravú mieru.

FOTO Milana Lasicu so Zuzanou Fialovou nájdete v GALÉRII >>>

Nečudo, že smrť Milana Lasicu herečku naprosto zdrvila. Vyjadrovať sa k jeho úmrtiu sprvu od plaču vôbec nedokázala. "Servus, Milan. To, čo sa mi stalo Tvojím odchodom, zostane medzi nami. Ale je jasné, že si nás tu nechal medzi tými debilmi samých a bude to ťažšie. Strašne Ťa ľúbim," napísala napokon na sociálnu sieť.