FOTO zo záhradnej párty nájdete v GALÉRII

Sestry Veronika a Daniela Nízlové (37) sú nerozlučná dvojica, ktorú poznáme pod umeleckým menom Twiins. Ich súkromný život je momentálne akoby na húsenkovej dráhe. Obe sú už mamami, no starostlivosť zostala prevažne na ich pleciach.

Daniela má dcéru Lindu (3) zo vzťahu s futbalistom Stanislavom Lobotkom, s ktorým boli spolu viac ako dva roky. Veronika počala dcéru Neu (1,5) s hercom a spevákom Matúšom Kolárovským, ktorý je o 15 rokov mladší, pár však vraj nikdy netvorili. Slobodné matky zakotvili na nejaký čas u rodičov v Hronskom Beňadiku, osud to však zariadil tak, že namiesto s partnermi dvojičky vychovávajú deti v spoločnom rodinnom dome v Tlmačoch.

Začiatkom apríla prekvapila Daniela fanúšikov, keď vyšlo najavo, že sa dala dokopy s hercom z Druhej šance a študentom medicíny Victorom Ibarom (26). Svoj vzťah oficiálne potvrdili na markizáckej šou Let´s Dance, kam prišli ruka v ruke. Exotický herec sa vraj len krátko predtým rozišiel s priateľkou. S Danielou šokovali ešte viac, keď iba po mesačnej známosti vyšlo najavo, že speváčka je v druhom stave. Ich láska dlho netrvala. Ako vyšlo najavo, Daniela a Ibara sa nečakane v polovici augusta rozišli. Okrem rozchodu Nízlovú postretla ďalšia rana, v treťom mesiaci tehotenstva potratila. Oporou v ťažkých chvíľach jej ako vždy zostala rodina a dvojička Veronika.

Dnes sa Daniela opäť usmieva a spolu so sestrou Veronikou pripravili cez víkend pre dcéry Lindu a Neu meninovú záhradnú párty, kam pozvali najbližších. Nechýbal ani Matúš Kolárovský, ktorý je na všetkých rodinných akciách. Speváčky pri príprave oslavy mysleli naozaj na všetky detaily.

Terasu dali ozdobiť farebnými balónmi, nechýbali balóny s menami dcér či zvieratkami, pripravili bohatý catering, kde si blízki mohli pochutnať na vysmážaných rezňoch, klobáskach či jaterničkách. Oslávenkyne boli zladené do dúhových šiat a tešili sa z nafukovacieho skákacieho hradu. Nemali ho však na záhrade, ale umiestnili ho vedľa domu. Pri pohľade na veľkú párty by iba málokto povedal, že oslavovali „len“ meniny svojich dcér.

FOTO nového domu sestier Nízlových i zo záhradnej párty nájdete v GALÉRII

Anketa
Aj vy robíte veľké meninové oslavy?