Podnikateľ Milan Mečiar (49), verejnosti známy ako synovec expremiéra Vladimíra Mečiara (79), sa nedávno expresne rýchlo rozviedol, ale na lásku nezanevrel. Reportér PLUS 7 DNÍ ho prichytil na rande s bývalou riaditeľkou Miss Luciou Hablovičovou (42).

Predstavil ju rodine

Keď v polovici augusta oslavovala dcéra Vladimíra Mečiara Magdaléna 43. narodeniny, málokto tušil, že na párty, ktorá sa konala v hoteli v Trenčianskych Tepliciach, sa rodí aj nový vzťah. Medzi hosťami hotela na Baračke bola pozvaná nielen blízka rodina, ale aj známe osobnosti, ktoré si okrem torty, koláčov, dobrej hudby vychutnali dokonca i sabráž - otváranie sektu šabľou. Zablahoželať Magde prišiel aj bratranec Milan. Trošku prekvapivým hosťom bola bývalá modelka Lucia Hablovičová. „Magdu aj celú rodinu poznám dávno. Bratislava nie je veľká a kedysi som robila Smotánku, spoznala som sa vtedy s kadekým,“ vysvetľovala tesne po oslave.

Hablovičová v tom čase trávila celý týždeň v Trenčíne, jej syn Theo tam trénoval hokej. Rovnako ako Magdin syn Juraj či Milanov syn Šimon. „Čiže sme boli nablízku, keď Magda oslavovala narodeniny, a pozvali aj nás,“ tvrdila Lucia. Pravý dôvod, prečo sa na párty objavila, sa však snažila utajiť.

Podľa našich informácií začala krátko predtým randiť s Milanom Mečiarom. Dokonca aj tanec na oslave bol ich prvý. „Je to ešte iba v začiatkoch, tak uvidíme, čo z toho bude,“ priznala nášmu reportérovi, ktorý ju na oslave pristihol. Odvtedy uplynuli tri týždne a brunetka o vzťahu mlčí. Nedvíhala nám telefón ani neodpovedala na esemesky.

Bobríka mlčania držal zo začiatku aj Milan. Nakoniec odpísal, že nemáme dobré informácie, že iba spolu tancovali ako ostatní. Otázku, či naozaj netvoria pár, nechal bez povšimnutia.

V láske sa im nedarilo

Buď sa teda nový vzťah skončil skôr, než sa začal, alebo ho chce dvojica naďalej tajiť. Možno sa obaja boja, že im to opäť nevyjde. Za sebou už majú niekoľko neblahých skúseností. Lucia Hablovičová v minulosti randila so spevákom Ivanom Táslerom, moderátorom Rasťom Žitným či s aktuálnym šéfom Slovenského futbalového zväzu Jánom Kováčikom. Pred ôsmimi rokmi sa stala mamou syna Thea, ktorého má s ružomberským podnikateľom Romanom. No vzťah s otcom jej jediného dieťaťa zakrátko stroskotal.

Koncom roka 2019 vyplávalo na povrch, že Lucia na lásku nezanevrela a tajne randila s doteraz neznámym mužom, s ktorým ju pristihol fotograf na koncerte skupiny Hex. „Viete čo, myslím si, že je o mne známe, že takéto veci cez médiá neriešim,“ povedala vtedy Hablovičová.

Ako sa zdá, šťastie v láske skúša opäť. No Milan Mečiar sa vie rýchlo zamilovať a rovnako rýchlo aj rozísť. Jeho milostný život by vydal na román. V roku 2007 si zobral za manželku moderátorku Martinu Hornú, dnes Mečiarovú (42). Napriek tomu, že majú spolu syna Šimona (11), rodinná idylka sa po pár rokoch otriasla v zá­kladoch. Vyšlo totiž na povrch, že podnikateľ má milenku. Po rozvode začal Milan žiť po boku mladej brunetky Štefánie, s ktorou má syna Milanka (6). Pred dvoma rokmi sa však Mečiar oženil s celkom inou ženou, vzal si dlhoročnú známu Viktóriu, ktorá je od neho o dvadsať rokov mladšia. S radosťou do rodiny privítal aj Viktóriinho syna Dávida, ktorého mala z predchádzajúceho vzťahu. „Zázraky sa dejú…“ napísala nová pani Mečiarová pár týždňov po svadbe a zdalo, že podnikateľ našiel tú pravú. Ale opak bol pravda.

Fotografie z ich rande si pozrite TU >>>

Manželka Mečiarovi zahla so svojím expartnerom, a tak nasledoval rozvod. Ešte pred ním Viktória otehotnela, čo Milan okomentoval slovami: „Či som otcom ja, alebo niekto iný, to neviem. Testy DNA sa dajú urobiť až po narodení dieťaťa. Aj keď na súde tvrdila, že otcom je niekto iný. Tak prajem novomanželom všetko najlepšie,“ uzavrel ďalší diel svojho strastiplného milostného života. Uvidíme, či ho čaká ďalší.