Informuje o tom portál Italy24news.com a dodáva, že známy Čech nebol v kontakte so žiadnym iným členom futbalového tímu. Ako je však jasné zo sociálnych sietí jeho priateľky Dary Rolins, rozhodne mal kontakt s väčším počtom ľudí.

Slovenská speváčka a bývalý český futbalový reprezentant totiž absolvovali lyžovačku vo Švajčiarsku, kde mohli brázdiť svahy Matterhornu a absolvovali tam aj svoj prvý spoločný Silvester.

FOTKY Dary Rolins a Pavla Nedvěda zo Švajčiarska nájdete v GALÉRII.

Dara pridávala zamilované fotky ich dvoch zo zimného raja, no nechýbala ani selfie fotka, na ktorej sú s ďalšími štyrmi ľuďmi. Tých, ako aj speváčku, pravdepodobne čakajú obavy, či sa ochorením COVID-19 nenakazili tiež.

Pavel svoj pobyt vo Švajčiarsku ukončil skôr ako jeho priateľka, aby bol na zápase Juventusu s Neapolom. Ten však napokon musel vynechať kvôli pozitívnemu testu na COVID-19. Dara v pondelok na Instagrame informovala, že chce v zimnom raji ostať ešte pár dní a že sa po troch rokoch konečne opäť postavila na lyže.

Z hôr tiež speváčka poslala zamyslenie na tému lásky a vzťahov. ,,Každý jeden vzťah ma formoval. A preto mám rešpekt pre každého človeka, ktorý ma kedy urobil šťastnou. A rovnako tak pre minulosť každého môjho partnera. Vždy mi vadilo, keď muž, ktorý mi vstúpil do života, nehovoril pekne o svojej bývalej. Je to taký varovný signál pre skazený charakterový rys, chápete, čo tým myslím... Nech žije každá láska,“ odkázala Dara a dodala, že u nej s Pavlom je všetko v najlepšom poriadku.