Temperamentná Sisa Lelkes Sklovska (55) sa dala pred pár dňami vylepšiť. Už dlhšie túžila po lepšej postave, nakoniec podstúpila úplne iné ošetrenie, o aké mala záujem. Prečo namiesto odstránenia celulitídy má dnes nový nos?

Po rokoch zmena

Bol to nápad lekárky, ktorú speváčka navštívila na estetickej klinike. Pôvodne sa u nej zastavila s úplne iným cieľom. „Procedúru na tvarovanie tela som, žiaľ, podstúpiť nemohla. Počas ošetrenia vám chodia po tele takými valčekmi, ktoré vytvárajú veľké teplo, a keďže ja mám po operácii titánovo-keramické kĺby, povedali mi, že titán horúčavu neznáša. Mohlo by sa stať, že by sa mi dostala infekcia dovnútra a kĺb by mi odišiel,“ priznala Sisa. Ale od lekárky neodišla naprázdno. „Pozrela sa na mňa a spýtala sa ma: Sisa, čo keby som vám narovnala nos?“ prezradila nám Sklovska.

Krivý nos „nosí“ tmavovláska vraj už roky. „Keď som mala dvadsať, dostala som silný zápal nosových dutín. Tri mesiace som ležala v nemocnici. Päťdesiatkrát mi každú stranu nosa prepichli a mne sa z toho prepadla priehradka, čo mi veľmi vadilo. V Prahe, kde ma operovali, povedali, že mi zrejme zostane krivý nos. Rovno mi to opraviť vraj nemohli, lebo také niečo rieši len estetická chirurgia. Zabudla som na to a odvtedy som sa tým nezaoberala,“ priznala peripetie s nosom Sklovska.

FOTO Sisy Sklovskej s novým nosom v GALÉRII

Bez bolesti a jaziev

Keď speváčku teraz lekárka ubezpečila, že pôjde o bezbolestný nechirurgický zákrok, okamžite súhlasila. Išlo o injekčné zapracovanie tekutej zosieťovanej kyseliny hyalurónovej do mäkkých tkanív nosa. Sise dorovnali prepadnuté oblasti, opticky jej nos zúžili a zmenšili. Výhodou tohto zákroku je vraj okamžitý efekt, nulové hojenie a žiadne jazvy. Speváčka si v ten deň dala ešte vyhladiť krk. PLUS 7 DNÍ priznala, že ju ešte čaká finálna úprava nosa. „Ale už teraz vidím zmenu,“ raduje sa Sklovska.