V lete tento zamilovaný párik oslávi siedme výročie. I keď sa o tomto období hovorí v súvislosti so vzťahmi ako o kritickom, u Hany Gregorovej a Ondřeja Koptíka to istotne neplatí. Aj po takom čase je medzi nimi badať vzájomné iskrenie a mladý milenec už dokonca básní i o svadbe.

„Rozhodne by som si Hanku vzal, ale je to len moja túžba a moje prianie. Keby sa Hanka chcela vydávať, tak so mnou môže počítať. Pokiaľ sa tak niekedy stane, tak je to skôr otázka budúcnosti, ale nikdy nehovor nikdy,“ Koptík prezradil v rozhovore pre online magazín Život v Česku. Už v minulosti sa totiž klebetilo o tom, že je známy párik zasnúbený, ale ku sobášu nakoniec nikdy nedošlo.

Napriek tomu, že ich vzťah prešiel v minulosti krízou a na určitý čas boli dokonca rozídení, teraz to medzi nimi zjavne funguje. Gregorová už zrejme zabudla na drogové excesy svojho zajačika a nelichotivé pikantnosti spoza dverí ich spálne, ktoré o nej šíril v médiách. Nakoniec sa aj tak vrátili k sebe a teraz si svoje spolunažívanie nevedia vynachváliť.

„Keď som Hanku spoznal, tak ma úplne okúzlila svojou osobnosťou. Neskutočnou charizmou, sčítanosťou, inteligenciou, ženskosťou. Dnes viem, že Hanka je parťák do nepohody,“ chválil ju pred českými novinármi. O 32 rokov mladší priateľ je pre českú herečku oporou aj v čase, keď musí riešiť kauzu svojho syna Ondreja a jeho bývalej manželky Taťány Kuchařovej. I takéto momenty ich vzťah ešte viac posilňujú.

FOTO Hany Gregorovej s jej mladým priateľom nájdete v GALÉRII

Koptík si na vzťahu s Gregorovou veľmi cení aj jej otvorenosť. Nie je žiadna téma, o ktorej by sa spolu neporozprávali a veľmi rád si vždy vypočuje jej rady a pripomienky. „O všetkom sa s Hankou bavíme a ja hovorím, že je veliteľka. Je to ale myslené tak, že sila jej argumentov, ktoré majú logiku, je trefná a pravdivá,“ vymenoval hneď niekoľko komplimentov na jej adresu.