A tak mnohým sa naskytá otázka, prečo vidia taký rozdiel, keď si pozrú dve rovnaké fotky z oslavy jej kamarátky Zuzany Augustin Poláčkovej (40). Snímka, ktorú zverejnila samotná Dagmar, je totiž upravená v jej prospech, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

„Narodeniny mojej kamarátky v prvý augustový deň boli tou najkrajšou oslavou, akú som tento rok zažila. Navyše v okolí pršalo a na nás spadlo pár kvapiek. Pre šťastie. Kráľovná večera,“ napísala Havlová k fotke, na ktorej stojí pri stole v bielej košeli a čiernej dlhej sukni. „Vy ste taká krásná,“ komentovala jej zverejnenú fotku Anička Slováčková (26). A má pravdu, elegantná Dagmar na snímke vyzerá akosi mladšie a dokonca chudšie.

Lenže pozornému oku určite neušiel jeden výrazný detail. Rovnakú fotku s Dagmar totiž zverejnila na svojom profile na Instagrame s poďakovaním za účasť i samotná oslávenkyňa Poláčková. A na nej je Havlová zobrazená úplne inak. V sukni až tak osí pás ako na fotke, ktorú zverejnila ona sama, nemá. Havlová si teda celkom určite fotku upravila aplikáciou na zoštíhlenie. Pritom sa všetci zhodnú na tom, že herečka to nemá vôbec za potreby. Blondínka je ale známa tým, že si upravuje fotky, predtým, ako ich verejne zverejní.

TRAPAS S FOTKOU HAVLOVEJ V GALÉRII

Úzky pás, perfektná pleť, žiarivý pohľad, obrovské plné pery, pevné prsia. Realita? Mohla by byť, ale často nie je. Aspoň čo sa týka väčšiny instagramových fotiek. Existuje totiž množstvo aplikácií a filtrov, vďaka ktorým je výsledná fotografia veľmi ďaleko od originálu. A spomínané aplikácie používa na sociálnych sieťach veľa českých i svetových celebrít, ktoré sa k úpravám nepriznajú.