Studenková (66) je už v rôznych porotách a súťažiach pečená-varená. Najnovšie prijala ponuku od RTVS účinkovať v relácii Záhady tela. Zábavný kvíz o zdraví, ktorý obsahuje množstvo informácií, faktov aj prekvapivých mýtov o ľudskom tele, ju nadchol: „Som veľmi súťaživý tip, a preto aj vždy vďačne prijmem pozvanie do takého typu programu,” vyhlásila.

Po jej boku súťažila aj herečka Eva Evelyn Kramerová. Plnoštíhlu komičku vychválila do nebies: „To nie je len o tom, že človek sa má snažiť hádať, ale aj o tom, aby sa ľudia pobavili a ona je jednoducho skvelá zabávačka."

V konkurenčnom tíme bol zabávač Fero Košarišťan alias Fero Joke. Toho kultová herečka skritizovala. Pri otázke, čo hovorí na súperov, si servítku pred ústa nebrala. „No, nič moc. Bola som prekvapená, keďže Feri je vyštudovaný v rámci zdravotníctva, respektíve má ten diplom, tak by mal toho vedieť viac,”pousmiala sa.

Zdena Studenková vyhlásila, že na natáčanie súťaže sa nijako zvlásť neprirpavovala. „Nie, preboha, nie. To sú dlhoročné skúsenosti a možno tak trošku aj to, že mňa informácie z oblasti medicíny zaujímajú. Aj preto, že sa snažím niektoré veci zapamätať.”

Z celej súťaže herečku najviac zaujala nasledujúca informácia: „Dozvedela som sa, že napríklad aj nos má krídelká. Myslela som si, že nemá krídelká, viem, že má polypy, ale má teda aj krídelká, čoho som bola prekvapená."