Peter Cmorik žije  šťastný život a pomohla mu k tomu pred rokmi aj spevácka súťaž. Najprv bol učiteľ, ktorý mal rád hudbu a hral amatérsky, a potom sa jeho život zmenil v tom, že neučí, ale hrá profesionálne. Považuje sa za šťastného človeka, pretože robí to, čo ho baví. A šťastie, pohoda, harmónia a občas aj poriadne "vzrúšo" s dvomi malými deťmi, to je zase jeho každodenná rodinná realita, ktorú zažíva bývalý SuperStarista so svojou manželkou Danielou a ich dvojičkami.

Peter túžil po rodinnom dome a prianie si plnil približne pred štyrmi rokmi. Išiel na to celkom zhurta, v duchu hesla postav dom, zasaď strom, sploď syna. Nový dom začal Peter zariaďovať už s novou partnerkou, hudobníčkou Danielou. S tou sa z rôznych hraní poznal už roky, ale vtedy každý z nich mal iného partnera. A potom prišiel ten správny čas, keď preskočila oná povestná iskra a už sa to začalo...

 

Len čo sa ako-tak stihli s vtedy ešte len priateľkou v novom dome zabývať, zistili, že budú mať rodinu a bude ich viac. V roku 2018 sa Peter stal otcom nie jedného, ale rovno dvoch synov, Števka a Peťka. Aj jeden novorodenec dá spočiatku zabrať, a oni s Danielou mali zrazu dva plačúce uzlíky. Peter sa k tomu postavil ako správny chlap, povedal si, že zvládli to iní, zvládnu to aj oni.

Hoci Peter kúpil už hotovú novostavbu v dedine pri Bratislave, mal jasnú predstavu, ako by to malo u nich doma vyzerať. Okrem vhodného priestoru na bývanie podľa jeho predstáv túžil aj po priestore, kde by sa mohol venovať muzike a skúšať. A takýto priestor v dome konečne má. Ale napríklad taký bazén na dvore by ste u Cmorikovcov márne hľadali, na starostlivosť oň by Peter zrejme nemal čas ani energiu.

 

Petrova žena Daniela občas na sociálnej sieti ukáže, ako si s ich dvojičkami žijú. Minulý rok kvôli korona pandémii strávili prevažne doma, ale to ich rodinu ešte viac zblížilo a utužilo, ich dom bol pre nich ozajstnou oázou pred všetkým tým zlým naokolo. Daniela to krásne vystihla týmito slovami: "Zistila,že sme oveľa silnejší ako sme si mysleli. Že sa vieme obmedziť, zachovať chladnú hlavu a byť trpezliví. Že si vieme odoprieť aj napriek tomu,že túžba je väčšia... nemám krásne fotky z miest a dovoleniek, lebo sme nikde neboli, lebo sme to považovali za správne. Ale mám plné srdce bezpodmienečnej lásky a som vďačná za každú sekundu v našej štvorici 👨‍👩‍👦‍👦+🐶... niekedy je menej viac."

Takto si žijú Cmorikovci v ich dome na dedine, pozrite!

Pri takýchto dvoch aktívnych chlapcoch sa má Daniela čo obracať, ale aspoň že bývajú v rodinnom dome s dvorom a záhradou, tam majú deti viac možností vyhrať sa. Život na dedine má pre deti svoje čaro. Môžu si na dvore postaviť snehuliaka či vedľa v záhrade vidieť živého koňa alebo aj iné zvieratá. V lete sa zase v záhrade realizuje Peter, sadí stromy  a spolu s chlapcami kosí trávu.  No jednoducho, pohodička...