Občas ich napaparazzovali na verejnosti, no potom budili dojem, že sa rozišli. Speváčka Sima Martausová (33) a moderátor Michal Magušin (32), ktorý svojho času moderoval jojkársku diskusnú reláciu Na hrane, sú však už manželmi. V piatok hudobníčka zverejnila fotografie z ich svadby a priznala, že zmenila aj priezvisko. 

"Môj milý je môj a ja som jeho. Je darom od Boha spoznať človeka, s ktorým chcete stráviť celý život a navzájom sa ťahať v láske k svätosti. Vyslúžili sme si sviatosť manželstva a je mi cťou volať sa Simona Magušinová. Toto meno bude aj moje umelecké. Súkromie aj naďalej veľmi odhalovať nebudem, ale chcela som sa s vami o túto radosť podeliť a poprosiť vás, aby ste sa za nás občas pomodlili," oznámila Sima fanúšikom kresťanským slovníkom.

 

Zmenil sa

Martausová a Magušin sa dali dohromady pravdepodobne v roku 2019, len pár mesiacov po tom, čo sa Sima rozišla s hercom Jurajom Bačom. Dnes je zjavné, že dvojicu spojil Boh. Doslova a do písmena. Sima je známa ako hlboko veriaca, inak to nebude ani pri ráčkujúcom Michalovi, ktorý teraz robí v konzervatívnom portáli postoj.sk.

Detaily svadby dvojica nezverejnila, pravdepodobne ide však o horúcu novinku. Magušin ešte pred pár dňami sedel vo videoštúdiu redakcie, kde pracuje, a keď pri rozhovore s Richardom Lintnerom gestikuloval, obrúčka sa mu ešte na prste neligotala.

Čo však fanúšikov speváčky vydesilo, je imidž, ktorý si vypestoval cez koronu. Kým predtým na obrazovkách pôsobil ako navoňaný elegán, teraz mnohých barbierov pri pohľade na neho strasie. Bujnou bradou, nerovnomerne rozrastenou na rôzne strany, prípomína M. R. Štefánika v jeho vedeckých časoch. A veselý pohľad to veru nebol. 

Aktuálne FOTO Martausovej ženícha si pozrite v našej GALÉRII >>