V stredu sa na Bratislavských módnych dňoch predstavili niekoľkí návrhári, ktorí na predvádzanie povolali tých najskúsenejších. Neodmysliteľnou súčasťou BMD býva kamarátka návrhárky Jany Pištejovej, modelka Andrea Verešová (41),  ktorá na šoubizovú akciu na Slovensku zavítala snáď prvýkrát po vianočnom pornoškandále. Po móle sa prešla aj moderátorka Jasmina Alagič (32), na ktorú z hľadiska dohliadal jej manžel.

Plastiky aj fitko

Jasminu na móle si naplno užíval Patrik Rytmus Vrboský,  nakrúcal si ju, pokrikoval na ňu a potom jej priamo na pódiu zagratuloval. Predvádzal aj jeho kolega z Kontrafaktu, raper Ego. Na BMD to napokon vyzeralo ako na zraze hip hoperov. Z publika sledoval prehliadku tiež raper Michael Švehla, známy pod umeleckým menom Majself. Okato zbystril pozornosť najmä v momente, keď sa na móle objavila jeho manželka Júlia. Tá predviedla minimálne dva outfity.

Hoci manželke, s ktorou už vychovávajú syna Nikolasa, to pristalo, nedalo si nevšimnúť, že ku kráse jej dopomohli aj estetickí odborníci. Okrem toho na svojej postave zamakala aj sama. Pred piatimi rokmi z nej totiž bola blondínka s výrazne plnšou postavou. Zaguľatil sa aj raper Majself, ale dnes sa už obaja prezentujú vyšportovanými telami.

FOTO ich plnších postáv nájdete v GALÉRII >>>