Na druhý sviatok vianočný totiž zomrela Olga Žilková, Veronikina mama a Agátina babička. 98-ročnú pani si obľúbili aj fanúšikovia známych Češiek, keďže neraz sa objavovala na ich sociálnych sieťach v príspevkoch či živých vysielaniach.

Že usmievavá a čiperná Olga navždy odišla, oznámila Agáta v pondelok večer. "R.I.P naša milovaná babička, prababička a maminka dnes odišla v pokoji do neba," zverila sa so smutnou správou. "Toto bude ťažké... Veľmi...," dodala pri kompilácii spoločných záberov s milovanou babičkou.

"R.I.P. maminka,“ napísala smutne Žilková, ktorá svoju mamu opísala ako "ženu, ktorú 98 rokov bavil život“. Nemohla si nevšimnúť, ako správa o jej smrti zarmútila aj fanúšikov na sociálnych sieťach. "Krásne píšete ´naša babička´, často vás tešila a bavila tu na Instagrame, a vy ste ju oslovovali ´naša babička´,“ komentovala herečka.

FOTO Žilkovej a Hanychovej s babičkou Olgou v GALÉRII.

Tehotná Hanychová úmrtie milovaného človeka na Vianoce znáša ťažko, zakročil jej partner, mediálny magnát Jaromír Soukup. "Mám najlepšieho chlapa. Naložil celú partiu a vezie nás niekam preč,“ zverila sa priaznivcom pri záberoch z cesty autom. Babička Olga ešte v decembri účinkovala v Agátinom programe Holčičky, ktorý má na TV Barrandov.

FOTO z nakrúcania relácie s babičkou v GALÉRII.

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ