Medzi hosťami bola aj herečka Veronika Žilková (61), ktorá prišla so synom, hercom Vincentom Navrátilom, dcérou Kordulou Stropnickou a vnukom Kryšpínom Dopitom, ktorý je synom jej dcéry Agáty Hanychovej (37). Ako si však všimol denník Blesk, herečka trávila čas aj v inej, zaujímavej spoločnosti.

Na premiéru do kina totiž dorazil aj bývalý priateľ Agáty, umelecký stolár Adam Raiter (34), známy aj ako súťažiaci zo šou Survivor. So Žilkovej dcérou tvoril pár síce len štyri mesiace, no ich vzťah bol intenzívny a nijak netajili veľké spoločné plány. Z tých napokon nič nebolo a v marci 2021 si dvojica dala zbohom.

Herečka Žilková však zjavne na Adama spomína len v dobrom, lebo nemala problém ani zapózovať si s ním a jeho novou láskou. Ako pred mesiacom priznal, je až po uši zamilovaný do slovenskej herečky pôsobiacej v Česku, Radky Pavlovčinovej (34). Ak vám je jej priezvisko povedomé, áno, tmavovláska je sestrou speváka Adama Pavlovčina, víťaza SuperStar.

FOTO Žilkovej s Agátiným ex a jeho frajerkou v GALÉRII.

Raiter vzťah odtajnil, keď sa verejne vyznal z citov k Radke, tá mu láskyplné slová neskôr opätovala. "Chcem ti povedať, že sa vedľa teba cítim naozaj nažive. Vnímam každý moment, tú divokosť, krehkosť, lásku, ako ma každý deň postrkuješ, aby som vyliezla zo svojej komfortnej zóny. Za ten krátky čas sme spolu vyšlapali už aj na Sněžku a som fakt natešená, kam to bude pokračovať,“ napísala na Instagrame Radka k sérii ich zamilovaných fotiek, ktoré nájdete v GALÉRII.

Avšak nielen na Žilkovú v spoločnosti Agátinho ex sa upierali pohľady prítomných. Jej najmladšia dcéra Kordula (17) totiž prišla po boku nového frajera Damiena. Spoločne ich už zachytili na turnaji bojových športov, to sa však ešte k sebe oficiálne nepriznávali. Teraz si už mladá dvojica odbila spoločenskú premiéru a ochotne spolu pózovala.

FOTO Korduly a jej priateľa v GALÉRII.

Damien sa na sociálnej sieti prezentuje luxusným životným štýlom zlatej mládeže, pričom si užíva dovolenky, párty a rýchle autá. Pozrite sa v GALÉRII.