V čase ich zoznámenia mal Holomáč ešte manželku, s ktorou sa pred dvoma mesiacmi rozviedol. Krátko po zverejnení tejto informácie sa už začali na verejnosti šíriť klebety o tom, že český hudobník nebude dlho slobodný. Údajne totiž začal plánovať svadbu s Veronikou Žilkovou a dôjsť by na ňu malo vraj vo veľmi skorom čase.

„Zavolala som Pepovi Holomáčovi a bála som sa, že bude zaskočený. Našťastie sa tomu len rockersky zasmial a povedal, že to je super a že by ma mal požiadať o ruku, inak to bude prvá svadba, kde nebude ženích, ani nevesta,“ herečka prezradila pre Expres.cz, ako obaja zareagovali na takéto reči o ich súkromí.

Žilková dokonca priznala, že jej tieto klebety priniesli aspoň niekoľko úsmevných situácií. Keďže sa údajná svadba pretriasala aj v médiách, tak o nej už počulo veľa ľudí. Mnohí tomu uverili a dokonca Veronike blahoželali. „I keď som žiadne slová o svadbe nikdy nepovedala, veľa ľudí mi dnes gratulovalo. Dokonca mi jeden pán pomohol s nákupom so slovami, že som určite nakupovala veci na svadbu, takže mi rád pomôže,“ zasmiala sa nad kuriozitami, ktoré zažíva kvôli takýmto vymysleným informáciám.

Zatiaľ čo Holomáč má už rozvod za sebou, Žilková to ešte v tomto smere stále nemá doriešené. Problémom je dcéra Kordula, na ktorú musí Stropnický platiť výživné, keďže je ešte neplnoletá. Hneď ako sa vyrieši tento problém, bude mať aj ona všetky oficiality za sebou.

FOTO Pozrite si fotky Veroniky a Josefa v GALÉRII

Veronika má už aj plány o tom, čo bude robiť, keď bude mať svoje súkromie vyriešené. Novinárom to opäť odhalila s humorom, ktorý je pre ňu tak typický. „Vo chvíli, keď budem rozvedená, si budem užívať slobodu. Pokiaľ sa ale rozhodnem ísť na rande, pán Holomáč bude prvý na rade, pretože na mňa čaká už takmer rok a za tú svoju trpezlivosť si to zaslúži. Je to ctiteľ číslo jedna.“