Rozchod ako životná vzpruha? Keď tesne po Vianociach oznámila Adriana Sklenaříková (51) so svojím manželom, marocko-francúzskym milionárom Aramom Ohanianom (54), že im osemročné manželstvo skrachovalo, všetci zostali v šoku. Podľa Adrianinho manažéra za rozchodom nebol nikto tretí a neodohral sa zo dňa na deň. Dôvodom krachu manželstva bolo vraj to, že medzi partnermi vyprchala láska. „Ostávajú v Maroku a Monaku, všetko prispôsobia dcére Nine. Za rozchodom určite nie je ani Adrianina práca,“ povedal vtedy pre PLUS 7 DNÍ Miro Šimonič, ktorý sa s topmodelkou pozná tridsať rokov. Dvojica sa oficiálne nerozvádza, úplnému krachu manželstva predchádza odlúčenie. Adriana zostala bývať v Marrákeši, ktorý aj dnes označuje za svoj domov. A čuduj sa svete, obaja manželia po rozchode akoby dostali novú chuť do života, o čom svedčí aj ich enormná aktivita na sociálnych sieťach, ktorej sa po minulé roky stránili.

Ostáva v paláci

Marocké sídlo sa stalo Sklenaříkovej útočiskom, s Aramom a ich dcérou Ninkou tam žijú spoločne prevažnú časť roka. Ako najnovšie topmodelka ukazuje, sťahovať sa nemieni. Za svoj domov Adriana stále označuje palác v marrákešskej púšti, kde je 28 prepychových orientálnych izieb, luxusné kúpeľne, bazény pod palmami, fitnescentrum, spa, nádherný park a, samozrejme, aj prvotriedna kuchyňa. Rezort je držiteľom významného ocenenia Prix Versailles OSN, UNESCO a Medzinárodného zväzu architektúry za najkrajšiu reštauráciu na svete. Ocenenie je vo svete dizajnu a architektúry vysoko rešpektované - úspech sa dá prirovnať k výhre filmového Oscara. „Je to prekrásny rezort zariadený orientálne. Adriana tam žije ako princezná z rozprávky Tisíc a jedna noc,“ tvrdila nám Adrianina mama Zlatica, ktorá ho tiež v minulosti navštívila.

FOTO prepychových izieb z paláca nájdete v GALÉRII

Vo francúzskej metropole si Sklenaříková zadovážila ešte s exmanželom Christianom Karembeuom luxusný rozľahlý byt. Nachádza sa v jednej z najdrahších parížskych ulíc Avenue Foche, neďaleko známej Champs-Élysées, ale pri návšteve mesta svetiel a lásky prebýva topmodelka v prepychovom päťhviezdičkovom hoteli. „Adriana má stále byt v Paríži, ktorý si kúpili s Christianom, ale prenajíma ho, lebo tam trvalo už nežije,“ priznal nám jej blízky priateľ. Trvalý pobyt má však písaný na Azúrovom pobreží. V Monte Carle vlastní topmodelka rozsiahly byt, kam sa s rodinou vracala najmä v lete, keď sú v Maroku veľké horúčavy.

Palác v marrákešskej púšti Adriana označuje stále za svoj domov, pozrite si video!

Mohlo by vás zaujímať: