V šoubiznise sa s tehotenstvami roztrhlo vrece. Na príchod svojho prvého potomka už netrpezlivo čaká bývalá tenistka Dominika Cibulková (30), moderátorka Erika Judínyová (49) i manželka hokejistu Mariána Gáboríka (39) Ivana (33). Chystajú sa nielen prvorodičky, rodinu čoskoro rozšíri aj moderátorka Andrea Šprochová (39) i manželka hudobníka Ondreja Kandráča (42) Erika (38).

Mnohé pôrodnice však zaviedli pre šíriacu sa epidémiu prísne podmienky, a tak je možné, že príchod bábätka si nevychutnajú spoločne s manželom. Týždenník PLUS 7 DNÍ zisťoval, komu epidémia skomplikovala tehotenstvo, kde budú známe tváre rodiť, aj to, ako prebieha zariaďovanie detských izieb.

Zmena plánov

Aj bývalá tanečnica a manželka úspešného hokejistu Mariána Gáboríka Ivana je v pokročilom štádiu tehotenstva a na svoje prvé bábätko sa budúci rodičia už veľmi tešia. Zohnať všetko potrebné a navyše v období pandémie dá poriadne zabrať, a to nielen psychicky či fyzicky, ale predovšetkým finančne.

Ivana pred časom priznala, že sa ocitla v nepríjemnej situácii. Objednala si luxusný nábytok do detskej izby, ktorý preferuje mnoho známych Sloveniek, ten však ani po dvoch mesiacoch nemá, hoci zaň už dávno zaplatila, a tak zháňajú nový nábytok.

Starosti o detskú izbu v luxusnom dome v Trenčíne Ivana prenechala dizajnérke, má teda čas venovať sa iným aktivitám. Varí, upratuje, ale najradšej sa stará o svoju záhradku. Pre materskú dovolenku odložila svoje podnikanie s oblečením.

Na sociálnej sieti vidieť, že má kúpený kočík v neutrálnej béžovej farbe a už stihla ukázať aj detské veci bielej farby. O pôrode zatiaľ veľa nerozpráva, ale keďže žije v Trenčíne, dá sa predpokladať, že rodiť bude tam. „Celý život som si hovorila, že chcem tri deti. A tak nejako to prestriedať - chlapec, dievča, chlapec alebo naopak,“ povedala Ivana, ktorá má dvoch bratov.

Budúci rodičia chceli pohlavie dieťatka vedieť čo najskôr, aby mohli rozmýšľať o mene, no zatiaľ ho verejnosti neprezradili. Marián by chcel byť pri pôrode svojho prvého potomka. To chcel aj spevák Adam Ďurica (32), no pri pôrode druhého syna nemohol byť. Jeho manželka pred pár dňami porodila v trnavskej nemocnici. Benjamína vzal do náručia až doma.

Fotografie tehotnej Gáborikovej a detských vecí nájdete v našej GALÉRII