Jej herecká tvorba je bohatá. Na konte má desiatky úspešných filmov, seriálové a divadelné role. Určite si pamätáte Requiem pro panenku, Pupendo, Obecná škola či komédiu Jana Hřebejka Pelíšky. Päťdesiatdeväťročná herečka sa okrem umenia zapájala aj do politického života. Pred rokmi napríklad ostro vystúpila na demonštrácií proti Václavovi Klausovi.

Moderná

Ak si niekto myslí, že sociálne siete a pózovačky sú len pre mladých a staršie generácie v tomto virtuálnom svete nemajú čo robiť, je na omyle. Umelkyňa je na Instagrame veľmi aktívna a svoj život tam popisuje bez príkras. Fotografie sem tam preženie nejakým tým filtrom, ale životné trampoty už nie. Eva Holubová nepredáva ilúziu šťastného života. Cez internetovú aplikáciu pomáha ľuďom ukázať, že je v poriadku nebyť perfektný.

S modelom: Herečka má rada spoločnosť mladých ľudí.
S modelom: Herečka má rada spoločnosť mladých ľudí.
Zdroj: Instagram

Pustia sa do seba

Svoje manželstvo s výtvarníkom Miroslavom Zdeněkom, na rozdiel od iných celebrít, nevykresľuje v superlatívoch: „Na prvý pohľad vyzeráme, ako keby sme sa nikdy nepohádali. Ale to viete, že to dokážeme. Väčšinou kvôli blbostiam,“priznala herečka. Horšie to už bolo s jej rodičmi. Hádali sa neustále: „Nebola hodina bez menšej hádky, nieto deň. Mama hádavá nebola, ale všetko si brala príliš osobne. Otec menil nálady ako aprílové počasie. Rozhodne to nebol harmonický vzťah, ale keď mama umrela, utrápil sa za dva roky a odišiel za ňou,“ otvorene opísala manželstvo svojich rodičov.

Akčná: Eva Holubová prepadla sieťam.
Akčná: Eva Holubová prepadla sieťam.
Zdroj: Instagram

Liečila sa


Umelkyňa ozrejmila aj svoje temné dni, ktorými si v minulosti prešla: „Nepoznala som príčinu svojich úzkostných a boľavých stavov. Myslela som si, že to v nejakej miere majú všetci, že je to možno dôsledok pracovnej vyťaženosti. Proste som chcela nebyť,“ vyznala sa.
Prešla si protialkoholickou liečbou, kde jej lekári vysvetlili, že sa môže vyliečiť. Podarilo sa jej to a bez terapie si nevie už dni predstaviť.

Bojuje: Fotkou nabáda ľudí aby nenakupovali zbytočnosti.
Bojuje: Fotkou nabáda ľudí aby nenakupovali zbytočnosti.
Zdroj: Instagram

Mohlo by vás zaujímať: