Barbora Franeková (30) sa do povedomia verejnosti dostala ako víťazka Miss Slovensko z roku 2009 a odvtedy sa pohybuje vo vodách šoubiznisu. Muža po jej boku by ste však roky hľadali márne. Na akcie vždy chodila v sprievode kamarátok či kamarátov štylistov. Dokonca ani na sociálnu sieť nepridávala zábery žiadneho muža, s ktorým tvorila pár. Až pred tromi rokmi prvýkrát urobila výnimku. Volal sa Mário, no ani tento vzťah jej nevydržal a vlani sa rozišli. Po roku samoty však znova žiari šťastím.

Zmenila imidž: Po rozchode sa bývalá kráľovná krásy začala obliekať oveľa odvážnejšie, stále nosí hlboké dekolty.
Zmenila imidž: Po rozchode sa bývalá kráľovná krásy začala obliekať oveľa odvážnejšie, stále nosí hlboké dekolty.
Zdroj: Emil Vaško

Opäť zamilovaná

Po minuloročnom rozchode svoj život zmenila od základov. Začala byť oveľa aktívnejšia v spoločenskej aj pracovnej oblasti. Okrem šéfovania módnemu magazínu sa venuje kaviarni v centre Bratislavy. Inak výrazne zmenila šatník. Barbora totiž nikdy nechodila v odvážnych či provokatívnych outfitoch, no dnes s tým nemá problém a púta oveľa väčšiu pozornosť než v minulosti. Jednoducho je z nej, povedané šoubiznisovým slovníkom, sexi kosť. Dôvodom môže byť fakt, že v poslednom období zarytá vegánka výrazne schudla, aj keď stále nepatrí medzi vychrtliny.

Ďalšou príčinou bude zrejme to, že bývalá kráľovná krásy má po svojom boku nového chlapa. Chtiac-nechtiac to pred pár dňami sama prezradila. Najprv ostala poriadne zaskočená. „Zatiaľ by som to nerada hovorila. Nie je to také... Nechcem teraz o tom hovoriť,“ habkala, zrejme aby nový vzťah hneď na začiatku nezakríkla. Identitu novej známosti sme sa snažili overiť aj u jej blízkych priateľov, no tí sa tvárili prekvapene. „Prisahám, o ničom neviem. Dúfam, že mi nič netají,“odvetila nám osoba blízka brunetke a nebola jediná s rovnakou reakciou. A to sa v slovenskom šoubiznise, kde sa hneď všetko rozkríkne, len tak nevidí.

Anketa
Myslíte si, že Franekovej nový priateľ je zo šoubiznisu?
  • 6%
  • 69%
  • 6%
  • 19%