Dominika Stará dostala pred časom lukratívnu ponuku od Matoviča. Odmietla ju a ide žiť rodinný život. Za desať mesiacov vystrojí veľkolepú svadbu v princeznovských snehobielych šatách. Keďže si našla priateľa, ktorý sa nepohybuje v šoubiznisovej brandži, rozhodla sa ho nemenovať. Podľa našich informácií ide o mladého Michala, ktorý pochádza z Liptova. Dokonca sa ani nerealizuje na Slovensku: „Pracuje v zahraničí,“ opatrne komentovala svojho nastávajúceho.

Miesto pre sobáš má už dvojica vybraté, avšak špecifikovať ho nechcela: „Bude v okolí tridsiatich kilometrov od Šamorína, kde žijem,“ zasmiala sa. Dvojica sa spoznala, keď kupovali byt, vtedy ešte ako dvaja cudzí ľudia, každý svoj. Dokopy ich dala jej kamarátka, ktorá je realitná maklérka: „Potom sme si začali písať a stretávať sa,“ pousmiala sa.

“Realiťáčka“ tušila od začiatku, že preskočí iskra a vtipkovala, že dva byty, ktoré si kúpili Dominika a Michal nad sebou, môžu neskôr ako pár prerobiť na jeden mezonet. Nebola tak ďaleko od pravdy.

Zásnuby boli podľa speváčkiných slov najkrajší moment v živote a nikdy na neho nezabudne: „Požiadal ma o ruku v byte. Všetci už o tom vedeli a len čakali na telefonát. Čudovala som sa, prečo je na stole taký bordel a tam bol schovaný telefón pretože nás nakrúcal. Máme z toho super video.“

 

Je toto nastávajúci utajovaný Dominikin muž? Foto v galérii>>