Doprajú si. Známe tváre slovenského šou­biznisu si napriek stále vyčíňajúcej epidémii užívali nedávne zimné prázdniny na horách. Stretnúť ste ich mohli vo Vysokých či v Nízkych Tatrách, na Donovaloch, v Jasnej i v Rakúskych Alpách, ale aj v iných kútoch sveta.

Svojimi zábermi zo zasnežených hôr sa naše prominentky pochválili na sociálnej sieti Instagram. Tu vidieť, že na značkové luxusné oblečenie si potrpia v každom ročnom období. Na lyžiarsky svah sa obliekli do najdrahších búnd či overalov, aké v súčasnosti ponúkajú mnohé módne domy.

Heringhová: Verná jednej značke

Bývalá partnerka politika Borisa Kollára Andrea Heringhová (40) vybehla nedávno s ratolesťami na svah tiež. V stredisku Donovaly okrem lyžiarskych zručností predviedla novú zimnú bundu Fendi, ktorá stojí zhruba 2 300 eur. Tejto značke je brunetka dlho verná. Pred rokom sa pýšila na svahu v bielom i červenom overale z rovnakého módneho domu. Cena jedného takéhoto kúska je zhruba tritisíc eur. Aj Alena Pallová sa koncom decembra ukázala na Chopku v jednej lyžiarskej súprave Fendi, ktorú neskôr ponúkala na predaj za 2 990 eur.

Kucherenko: Zladená so synom

Modelka Silvia Kucherenko (39) si vybehla s blízkymi na Donovaly. Na svah si obliekla červenú kombinézu Armani EA7 zhruba za 1 100 eur, ktorá farebne ladila so synovou bundou. Fotografie, ako Silvia lyžuje, sme však nevideli.

Módne dvojičky Pallová a Plačková: Od hlavy po päty v Diorovi

Opäť sa buchla po vrecku celebritná lekárka Alena Pallová (42), ktorá spolu s priateľmi strávila niekoľko dní v rakúskom Nassfelde. Od hlavy po päty sa obliekla do značky Christian Dior. Bunda ju vyšla na 4 400 eur, lyžiarske nohavice 1 900 eur, snehule 1 190 a čiapka na 550 eur. Dokonca si prikúpila lyžiarske okuliare za 800 eur a v tom istom módne dome si zaobstarala aj termosku. Podčiarknuté a  spočítané - za nový zimný outfit a doplnky Pallová vysolila okolo deväťtisíc eur.

Rovnaký vkus ako lekárka už nejaký čas prezentuje influencerka Zuzana Plačková (30). Aj ona sa pochválila rovnakou bundou, snehuľami i lyžiarskymi okuliarmi od Diora, spolu za 6 390 eur. Hoci ju aktuálne nevyužíva, pretože je na dovolenke v mexickom Tulume, pripravená na zasnežené svahy je rozhodne viac než drvivá vačšina Slovákov.


Rovnaký vkus: Plačková a Pallová vynovujú svoje hniezdočka. Tento kúsok majú doma obe!

Missky: V rovnakom overale

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková (28) sa ukázala na zjadzovke hneď v niekoľkých outfitoch. Na Kubínskej holi aj v Tatrách zažiarila v ružovej bunde Sportalm, ktorá stojí 765 eur. Takisto si urobila selfie v hnedej bunde Goldberg za 749 eur a s lyžiarskymi okuliarmi za 189 eur. Za čierno-biely overal rovnakej značky zaplatila 849 eur, ak by bola kožušina na ňom pravá, stál by ešte viac. Takým istým overalom sa pochválila aj jej kolegyňa z brandže - modelka a bývala prvá vicemiss Slovensko 2015 Barbora Bakošová (25). Tá si išla zalyžovať do Slovinska.

 

Verešová: Zlaté dievča

Hoci Andrea Verešová (41) podstatnú časť roka trávi v teple v Dubaji (viac si prečítajte na strane 118), v decembri predsa len vybehla ochladiť sa do Švajčiarska. Vo Svätom Mórici predviedla celkom slušnú zimnú garderóbu. Najskôr sa ukázala v ružovo-fialovej lyžiarskej bunde Donatella talianskej značky Vist za 890 eur. Zažiarila tiež v zlatej dlhšej oversize bundu za 890 eur, ktorá sa už aktuálne nepredáva. K tomu zladila zlaté snehule Moon Boot asi za 200 eur. Na švajčiarskom snehu síce pózovala s lyžami, no veľmi si asi nezajazdila. Na kolene nosila ortézu, ktorú sa snažila na fotografiách skryť.

VIAC FOTO V GALÉRII