Futbalové derby sprevádzali vybičované emócie fanúšikovských táborov a ostro sledovaný zápas si nenechalo ujsť množstvo známych tvárí.  Ako píše portál Šport24.sk, na štadión prichádzala jedna väčšia celebrita ako druhá, nielen zo športového, ale aj zo sveta šoubiznisu.

Vo VIP-ke sledovali futbal hokejové hviezdy Tomáš Tatar, Miro Šatan či Žigmund Pálffy, ktorý sa dostavil v dámskej spoločnosti. Ukázali sa tiež veľké nádeje Šimon Nemec a Filip Mešár, mladí hokejisti len nedávno zažiarili na drafte NHL. Tenistke a olympijskej víťazke Belinde Benčičovej nechýbal na krku šál Slovana.

V neprehliadnuteľnom oranžovom outfite sa na štadióne ukázala jojkárska moderátorka Adriana Kmotríková. Pozornosť rozhodne pútala aj exposlankyňa OĽaNO Romana Tabák, tá si totiž pod biely topík nevzala podprsenku a presvitali jej bradavky.

FOTO celebrít nájdete v GALÉRII.

Desaťtisíce fanúšikov Slovana a medzi nimi aj známe tváre však odchádzali zo štadióna sklamané, zápas sa skončil víťazstvom 4:1 pre Ferencváros. Belasí tak prišli o možnosť zabojovať v ďalšej kvalifikačnej fáze Ligy majstrov.