Moderátor vedomostno-zábavnej šou Dobre vedieť! a dabingový herec Rasťo Sokol (53), ktorý svoj hlas prepožičal Bradovi Pittovi či Keanu Reevesovi, nebol posledné roky až tak v centre pozornosti. Naposledy sa o ňom vo veľkom hovorilo, keď sa v roku 2017 po dvadsiatich siedmich rokoch rozviedol s manželkou Katarínou, s ktorou má už dve dospelé deti. Odvtedy si súkromie strážil. Pred pár dňami ho reportér PLUS 7 DNÍ stretol pri nečakanej činnosti - ako kočíkuje malé dieťa.

Nový člen rodiny

Rok po rýchlom rozvode Rasťa Sokola sa začalo hovoriť, že moderátor je opäť zamilovaný. Očarila ho rozvedená mamička z dediny Kopec za Ilavou. „Rasťo sa zdržiava v rázovitej dedine pri Košeckom Podhradí, učupenej na úpätí Strážovských vrchov, kde ho ochotne prichýlila v chalúpke svojich rodičov mladá mamička Erika K.,“ tvrdil nám zdroj pred rokmi o žene, ktorá mala vtedy niečo pred trid­siatkou a malého syna. Ten má dnes zhruba jedenásť rokov.

Aj pred tromi rokmi sme moderátora prichytili na Liptove práve v spoločnosti spomínanej tmavovlásky Eriky. Hoci vtedy vzťah zapieral, o pár mesiacov priznal, že tvoria pár. Odvtedy sa s novou rodinou veľmi na verejnosti neukazoval.

Ale vyzerá to tak, že je v súkromí momentálne spokojný a šťastný. Svedčia o tom naše aktuálne zábery. Začiatkom augusta stretol fotoreportér PLUS 7 DNÍ Rasťa Sokola pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou na bratislavských Kramároch. A nebol sám. Držal detský kočík, v ktorom sedelo zhruba ročné dieťa, o ktoré sa staral a vozil ho po okolí. Spoločnosť im robila staršia pani, s ktorou na niekoho evidentne pred nemocnicou čakali.

FOTO Sokola s dieťaťom nájdete v GALÉRII

„Je to moje dieťa, je to chlapec a už má rok. Volá sa Jakub,“ priznal nám Sokol, ktorý svojho potomka pred svetom tajil viac ako rok. „Tá pani, ktorá čakala so mnou, bola moja svokra, teda Erikina mamina, lebo nie sme zobratí,“ prezradil PLUS 7 DNÍ moderátor, ktorý v Bratislave nebýva, bol tu s rodinou iba kvôli zdravotnej kontrole staršieho syna