Aj vďaka hitom Koniec je nový začiatok či Jackpot si vybudoval obrovskú fanúšikovskú základňu, tí ktorí neholdujú hip hopu ho zase môžu poznať z televíznych obrazoviek. V roli porotcu sa predstavil v šou Hlas Česko Slovenska, neraz účinkoval ako hosť v relácii Chart show.

Známy raper je ženatý, pravidelne sa na sociálnej sieti chváli manželkou Alicou a ich dcérou Nelkou. Ako teraz vysvitlo, ani to zjavne neodrádza náruživé fanúšičky! Jedna taká tento víkend odhodila zábrany a ešte aj kus spodnej bielizne.

Kali si následne z koncertu v českej Ostrave odniesol okrem zážitkov aj pikantný suvenír. "Chcel by som sa ešte poďakovať slečne alebo pani, ktorá mi hodila túto podprsenku v sobotu v Ostrave na pódium. Ďakujem, podprsenka mi sadla, bolí ma menej chrbát a keď skáčem cez švihadlo, je to pohodlnejšie, menej mám od ´ceckov´ vyfackané líca. A robí mi pekný dekolt, keď si dám tričko s výstrihom,“ napísal k fotke podprsenky raper a spustil lavínu pobavených komentárov.

FOTO podprsenky v GALÉRII.

Kali aktuálne koncertuje a program má poriadne nabitý, za víkend sa stíha postaviť na pódium aj na štyroch rôznych miestach. Ľudí v Ostrave priviedol do varu, no po vystúpení priznal, že bol na pokraji síl. "Túto ´šouku´ som už dal len tak tak, hlas je vypnutý na pár dní, ale stálo to za to,“ priznal na sociálnej sieti.