Tip na článok

Známy režisér v staničnom bufete: Pivečko a selfíčka!

Čakanie si skrátil pivečkom! Juraj Jakubisko s manželkou sa pred pár dňami ponáhľali vlakom späť do Prahy, ale ešte predtým si dopriali občerstvenie v reštaurácii na bratislavskej hlavnej stanici.

Galéria k článku (27 fotografií )

Režisér v bielom saku a tradičnom klobúku s plátenou taškou cez rameno vyzeral spočiatku v dave náhliacich sa ľudí na hlavnej železničnej stanici stratene. Niekoľkokrát prešiel celú halu, akoby niekoho hľadal. Napokon zamieril k schodom, ktoré vedú na poschodie do jedinej reštaurácie.

Po boku manželky

Juraj Jakubisko si nekrátil čakanie za ošumelým stolom sám. Náš fotograf ho zachytil s manželkou Deanou. Sparné počasie si priam žiada osvieženie, známy pár preto zvolil chladené pivko, na ktorom si niekoľko minút pochutnávali. Posedenie na terase však bolo prerušené vernými obdivovateľmi, ktorí si neprehliadnuteľného sivovlasého pána všimli.

Jakubisko s manželkou Deanou nemali najmenší problém vyfotiť sa s fanúšikmi priamo pri stole na reštauračnej terase. Prehodili pár zdvorilostných slov, potriasli pravicou verným priaznivcom. Nesmela chýbať ani cigaretka, ktorú si dopriala pani Jakubisková. Veď k tomu pivku...

VIDEO Plus 7 Dní