Založil si novú rodinu, no vo svojom byte nechce nič prerábať. Spevák Robo Papp (39) sa pred rokom znova oženil a teraz s manželkou Veronikou (29) vychovávajú štvormesačného syna Lea. Počas pandémie s nimi trávi všetok čas neďaleko Bratislavy v obci Miloslavov, kde ich navštevuje umelcova dcéra z predchádzajúceho manželstva Isabella (11). Pre týždenník PLUS 7 DNÍ spevák priznal, že hoci miesta v dvojizbovom byte nemajú nazvyš, ponorka im nehrozí.

Čistý a voňavý

„Bývame v Miloslavove, v takom zaujímavom byte, ktorý pôsobí ako rodinný dom. Aj vďaka drevenej terase a schodom, ktorými sa k nám ide. Je skvelý pocit prísť z mesta, vystúpiť z auta, zacítiť vôňu dediny, sadnúť si na terasu a dať si kávu,“ opisuje Robo svoj príbytok.

Kupoval ho po tom, čo sa pred piatimi rokmi rozviedol s dcérou Laca Lučeniča (68) Evou. „Keď som si v tom čase hľadal byt, chcel som niečo, kde by som sa hneď mohol nasťahovať. Keď som ho zbadal, okamžite som ho chcel. Vymenil a zariadil som naozaj iba drobnosti.“

Teraz Robo prízvukuje, že byt považujú všetci za spoločný domov. „Keď sa sem nasťahovala Veronika, vdýchla mu ženskú dušu,“ vraví o zásahu manželky. A tak sa u nich dnes vznáša každú chvíľu iná vôňa. „Máme doma veľké množstvo esenciálnych olejov, ktoré používame buď na relax, alebo aj na upratovanie. Takže náš byt je vždy krásne prevoňaný. Všade sú aj  sviečky a svetielka, keďže obaja s Veronikou máme radi romantiku,“ hovorí rodinne založený Robo. „Máme tu veľa našich fotiek, milujeme náš život, milujeme sa navzájom a radi sa pozeráme na naše spomienky, ktorých máme za ten krátky čas neskutočne veľa,“ priznáva spevák.

Farebne stavil na neutrálne tóny, hoci by nepohrdol ani farebným kúskom. „Minimálne výraznou sedačkou, napríklad žltou,“ odhaľuje dvojnásobný otec, ktorý predtým neriešil, či mal v byte všetko zladené. „Mne je to relatívne jedno, ale moja manželka je v tomto absolútne inde. Ona si potrpí na také detaily, ktoré ja ani nevidím. Tak­isto máme upratané vždy tak, že môžeme jesť zo zeme a spať na koberci,“ chváli pani domu, ktorá sa okrem domácich prác stará o ich štvormesačného syna. A rozumie si s Robovou dcérou Isabellou, ktorá k nim chodí na víkendy a prázdniny.

V byte jej „macocha“ dokonca upravila vlastný priestor. „Dcéru takéto veci veľmi nezaujímajú, takže kútik jej vymyslela Veronika, ale teraz je s tým Bella spokojná,“ vraví hlava rodiny.

Aby Pappovcov v byte nebolo málo, v obývačke chovajú dve agamy bradaté, ktoré Robo kúpil pred rokmi dcére. „Vždy keď tu je, tak sa o ne naozaj stará. Kŕmi ich, čistí im terárium, vyberá ich von, miluje ich. Kým sme boli s Bellou sami, mali sme doma aj pytóna kráľovského, o ktorého sa starala tiež. Okrem kŕmenia, pretože to je predsa len nevhodná činnosť pre deti.“

Pokračovanie na ďalšej strane...

Fotografie z Pappovho bytu nájdete v našej GALÉRII